חדשות הארץמבזקים

תחרות מיס יוניברס באילת: המשטרה נערכת בכוחות מתוגברים לאבטחת האירוע

משטרת ישראל השלימה היערכותה לקראת תחרות היופי הבינלאומית ״מיס יוניברס״ אשר תתקיים לראשונה בישראל ותיערך באילת במשך שלושה ימים, 10-13.12.21. בתחרות צפויות להשתתף כ-80 נציגות ממדינות ברחבי העולם, אלפי צופים צפויים להגיע ולצפות באירועי חצי הגמר והגמר.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

עשרות שוטרים, לוחמי מג”ב וסדרנים נערכים לאבטחת הסדר הציבורי, המשתתפות והצופים, שמירת בטחון הנפש והרכוש והכוונת והסדרת התנועה במהלך האירועים. כוחות משטרה יתפרסו לאורך שלושת ימי התחרות במחסומי הכניסה לעיר אילת ובמוקדי האירוע לצורך אבטחת האירוע.

כאמור, התחרות תתקיים בשני מופעים, שייערכו בנמל אילת: 10.12.21 אירוע חצי הגמר, 12.12.21 חזרה גנרלית לקראת הגמר, 13.12.21 אירוע הגמר.

לא צפויות סגירות של צירי תנועה בעיר והפרעות למהלך החיים התקין בעיר. ככל ויהיו כאלה, משטרת אילת תעדכן באמצעי התקשורת ובאפליקציית Waze.

מהמשטרה נמסר: “נדגיש כי חל איסור מוחלט על הפעלה והטסת רחפנים וכלי טיס באיזור מתחם נמל אילת בו מתקיימים אירועי התחרות בין התאריכים 10-13.12.2021. הטסת רחפנים באיזורים האסורים לטיסה ובמועדים האמורים היא עבירה פלילית.”

תחרות מיס יוניברס באילת: המשטרה נערכת בכוחות מתוגברים לאבטחת האירוע
צילום: באדיבות דוברות עיריית אילת
צילום: דוברות המשטרה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!