חדשות הארץמבזקים

ועדת החוקה אישרה: איסור היציאה ל-50 המדינות האדומות יוארך

עדת החוקה אישרה היום (חמישי) את הארכת איסור היציאה ל-50 המדינות האדומות ב-13 ימים עד ל- 22 בדצמבר. בתקנות חובת הבדיקה בכניסה לישראל חלה חובת ה-PCR על כלל השבים מחו”ל. לפני כשלושה חודשים הוחרגו מהחובה אנשי צוות אוויר המחוסנים מלא, למעט אם שבו ממדינה אדומה ושהו בה יותר מ-12 שעות. יו”ר הוועדה ח”כ גלעד קריב, דרש לדעת איך יכולה להיות הצדקה אפידמיולוגית לחיוב כלל השבים מהמדינות בסיכון מרבי למלונית עד בדיקה שלילית, כאשר אם אפילו נוסע אחד יצא חיובי, שאר נוסעי המטוס יחויבו להמתין ליום השלישי לבדיקה נוספת לוודא שלא נדבקו בטיסה, ולעומתם צוות המטוס פטור אפילו מבדיקה. משרד הבריאות השיב כי הנושא נמצא בבחינה.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

התקנות אושרו פה אחד בתמיכת היו”ר ח”כ גלעד קריב (העבודה) וח”כ אורי מקלב (יהדות התורה). ח”כ שמחה רוטמן נכח בדיון אך לא השתתף בהצבעה.

ועדת החוקה אישרה: איסור היציאה ל-50 המדינות האדומות יוארך
צילום: freepik

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!