מבזקים

נער בן 17 מהצפון נפצע קשות בעינו ע”י נפץ

למרכז הרפואי לגליל בנהריה הובא היום (שלישי) על ידי מד”א נער בן 17 מהכפר הנוצרי מעיליא, לאחר שנפגע בצורה קשה בעינו על ידי נפץ. לדברי בני משפחתו, הדבר קרה בעקבות משחק באחת ההפסקות בבית הספר. הנער, שקיבל טיפול במיון ילדים, הועבר למחלקת עיניים, שם הוא אמור לעבור בקרוב ניתוח דחוף לשם הצלת העין.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

מנהל המרכז הרפואי, פרופ’ מסעד ברהום, מסר כי מדובר בתופעה חמורה ביותר, המתרחשת בדרך כלל לקראת חג הקורבן או חג המולד, וכי מדי שנה מגיעים בתקופות אלו לביה”ח ילדים ובני נוער הסובלים מפציעות בדרגות שונות, כתוצאה ממשחק עם נפצים, חזיזים או זיקוקים. “אני מבקש מאוד מההורים להשגיח על ילדיהם, שלא ישתתפו במשחקים מסוכנים אלו, ומבתי עסק שלא למכור ציוד זה, שעלול להביא לאבידות בנפש”, הוסיף פרופ’ ברהום.

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!