מבזקיםפוליטי / מדיני

חה”כ לזימי דורשת מגנץ להגדיר את להב”ה כארגון טרור: “סכנה חמורה לשלום הציבור”

בעקבות כתבת התחקיר של עמרי מניב בחדשות 13, שיגרה הערב (שני) יו״ר השדולה לערים מעורבות, ח”כ נעמה לזימי (העבודה) לשר הביטחון בני גנץ, מכתב בו היא דורשת להגדיר את ארגון להב”ה כארגון טרור.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

מדברי חה”כ לזימי: “ארגון להב”ה עוסק מזה שנים בפעילות קיצונית אלימה וגזענית כנגד ערבים”, נכתב במכתב, “הוא ממקד באופן מכוון את פעילותו בנוער שוליים, ממעמד סוציו-אקונומי נמוך, ומכניס אותו באופן מניפולטיבי לפעילות פלילית, אלימה וגזענית. בשנים האחרונות בוצעו עשרות מקרי תקיפה מאורגנים, אשר רק מיעוט מהם נחקר במשטרה, אבל מכולם עולה מעורבות עמוקה ומתוכננת של להב”ה.”

“פעולות אלו מחדדות ביתר שאת את הצורך הדחוף לנקוט בכל האמצעים העומדים לרשותך על מנת למנוע את המשך פעילותו, הזורעת הרס שיטתי ומכוון במסד הערכי של מדינת ישראל כמדינה דמוקרטית. להב”ה עומד בכל הקריטריונים המוגדרים בחוק לארגון טרור. יש צורך חיוני ודחוף לעצור את הפעילות שהם מובילים בשל סכנה חמורה ומיידית לשלום הציבור״. סיימה חה”כ.

צילום: דוברות הכנסת – דני שם טוב

הצטרפו לנטו - הרשת החברתית של ישראל
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו - הרשת החברתית של ישראל
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!