מבזקיםפוליטי / מדיני

סיכום בין משרד החינוך לאוצר: מורים ששבו מחול ונכנסו לבידוד – יקבלו שכר

שרת החינוך, ד”ר יפעת שאשא ביטון, סיכמה היום (שני) עם הממונה על השכר באוצר, קובי בר נתן, כי מורים אשר שבו מחו”ל ונכנסו לבידוד, יוכלו לקבל שכר בגין הימים הללו. מורים אלה יוכלו להשלים את שעות הלימוד בימים החופשיים שלהם.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

השלמת השעות מתייחסת לעובדי הוראה ששבו ממדינות כתומות וממדינות אדומות ונכנסו לבידוד בתאריכים הבאים:
• מדינות כתומות: שהייה בבידוד בתאריכים 07.12.2021 – 09.12.2021
• מדינות אדומות: שהייה בבידוד בתאריכים 07.12.2021 – 14.12.2021

השלמת השעות שלהם תעשה בתיאום עם מנהל בית הספר או הגורם המוסמך בבעלות ובהסכמת עובד ההוראה, עד לתאריך ה- 04.03.2022. עובד הוראה שלא ישלים את השעות בגין תקופת הבידוד, שעות אלו ייחשבו לו כהיעדרות ללא שכר.

בהתאם לחוק התכנית לסיוע כלכלי (נגיף הקורונה החדש) משנת 2020, עובד השב מנסיעה פרטית ממדינה אחרת מחוץ לישראל, אינו זכאי לדמי בידוד או לדמי מחלה בגין הימים בהם לא יכול היה לבצע עבודתו בשל שהייתו בבידוד. במקרה של עובד הוראה הוא אינו יכול בימי הבידוד ללמד מרחוק. כאמור, בעקבות המהלך של שרת החינוך בנושא, הנוהל שונה. עם זאת, יובהר, כי עובד הוראה ששב מחו”ל לבידוד לא יוכל לבצע עבודה מהבית ולהורות מרחוק מהבית.

עובד הוראה ששב מחו”ל, כמו כל אזרח, ייכנס לבידוד של 3 או 7 ימים, בהתאם למדינה שהוא שב ממנה וכפוף להנחיות משרד הבריאות.

צילום: pixabay

הצטרפו לנטו - הרשת החברתית של ישראל
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו - הרשת החברתית של ישראל
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!