חדשות הארץמבזקים

שר התקשורת מזהיר מניסיונות הונאה ברשת: “זהירות פייק לפניכם”

שר התקשורת, יועז הנדל, הוציא היום (שני) הודעה חשובה בעניין הודעות פייק שמופצות לאחרונה ברחבי הרשת, אשר נועדו להונות את המשתמשים ואף לגנוב מהם כספים.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

“זהירות, פייק לפניכם.” פתח הנדל את הודעתו, “בימים האחרונים מופצות הודעות כוזבות המודיעות על קבלת משלוח מדואר ישראל ובו לינק למה שנראה כמו אתר הדואר. שימו לב – מדובר בפייק שנועד לגנוב כסף מאזרחים תמימים. אל תפתחו את ההודעה אם היא חשודה. כמו כן, שימו לב שנכנסתם לאתר הרשמי של הדואר או של שולח החבילה ולא לאתר אחר. אם לא הזמנתם משלוח כנראה שזו תרמית. הודעת אמת מדואר ישראל תכיל את מספר המעקב של החבילה שלכם כאשר תתבקשו לשלם. (למשל RS0407038356Y) כל ניסוח אחר, שקרי.”

לסיום, כתב שר התקשורת: “הנושא נמצא כעת בבירור מול משטרת ישראל, מערך הסייבר הלאומי והצוותים המקצועיים במשרד התקשורת על מנת לאתר את מקור ההונאה. אז לפני שפותחים לינק – עוצרים ובודקים. ספרו להורים, לחברים ולחברות.”

ארכיון. צילום: עדינה ולמן, דוברות הכנסת

הצטרפו לנטו - הרשת החברתית של ישראל
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו - הרשת החברתית של ישראל
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!