חדשות הארץמבזקים

בני ברק: בן שנה ננעל ברכב וחולץ בשלום על ידי כונן ‘ידידים’ שחלף במקום

מתנדב ארגון ‘ידידים’ הוזעק היום (ראשון), לאחר שחלף בסמוך לרכב בו ננעל תינוק כבן שנה לעיני אמו ברחוב נויפלד בבני ברק. המתנדב, יאיר נויפלד, כונן סניף בני ברק, ניגש לרכב הנעול ובאמצעות הציוד הייעודי שברשותו, חילץ את התינוק בשלום וללא גרימת נזק לרכב.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

יאיר מתאר: “צעדתי לכיוון הרכב שלי בחנייה ולפתע שמעתי קריאות לעברי לעזרה. כשהתקרבתי התברר שהרכב ננעל על התינוק, לאחר שאמו הכניסה חפצים לתא המטען וכשסגרה גילתה שגם המפתח הוכנס לשם בטעות. מאחר וידית תא המטען הייתה פגומה, שלפתי את ערכת הפתיחה ובתוך כדקה פתחתי את הדלתות, לשמחתה של האם. ללא ספק רק בדרך נס התגלגלתי למקום בזמן אמת. זו לי הפעם הראשונה בחילוץ ילד מרכב נעול ושמח שב”ה הסתיים בשלום”.

בני ברק: בן שנה ננעל ברכב וחולץ בשלום על ידי כונן ‘ידידים’ שחלף במקום
צילום: ‘ידידים’

בידידים שבים וקוראים להורים לשאת עליהם את המפתח בכל כניסה ויציאה מהרכב לבל יינעל כשהילד בפנים לבדו • במקרה נעילה יש ליצור קשר מיידי עם מוקד ידידים: 1230 ללא כוכבית.

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!