מבזקיםפוליטי / מדיני

שר החוץ בהדלקת נר שמיני של חנוכה בפיקוד דרום: “ערוכים לכל האתגרים”

שר החוץ יאיר לפיד, ביקר הערב (ראשון) בפיקוד דרום, קיבל סקירה מבצעית מאלוף הפיקוד והקצונה הבכירה והדליק נר חנוכה עם החיילים.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

בפתח הביקור נפגש השר לפגישה עבודה עם מפקד פיקוד דרום, האלוף אליעזר טולדנו. לאחר מכן קיבל לפיד סקירה מבצעית רחבה מקציני הפיקוד, החל מהמודיעין ועד הערכות לפעילות מבצעית. בסיום הביקור שר החוץ לפיד הדליק נר שמיני ואחרון של חנוכה עם מפקדי וחיילי הפיקוד והודה להם על עבודת הקודש שהם עושים למען מדינת ישראל.

שר החוץ, יאיר לפיד: ״זכיתי הערב לשמוע על אתגרי פיקוד דרום מהאנשים שבשטח ולראות כיצד אלוף הפיקוד טולדנו והקצונה הבכירה ערוכים לכל האתגרים בזירה הדרומית. מפקדי וחיילי צה״ל עובדים לילות כימים כדי שאזרחי ישראל יוכלו לישון בשקט ובבטחה״

צילום: מישל אמזלג, לע״מ
צילום: מישל אמזלג, לע״מ

הצטרפו לנטו - הרשת החברתית של ישראל
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו - הרשת החברתית של ישראל
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!