מבזקיםצבא וביטחון

דירקטוריון התעשייה האווירית בחר פה אחד בעמיר פרץ ליו״ר דירקטוריון החברה

דירקטוריון התעשייה האווירית בחר היום (ראשון) פה אחד בשר הביטחון לשעבר עמיר פרץ ליו״ר דירקטוריון החברה. הממשלה אישרה בשבוע שעבר את מינויו של פרץ, על אף שוועדת המינויים פסלה את מינויו.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

יו”ר דירקטוריון התעשייה האווירית הנבחר, עמיר פרץ, אמר: “אני מודה לחברי הדירקטוריון על הצבעתם, ומתכוון לפעול בשיתוף פעולה אתם ועם חברי הנהלת החברה בכדי שכל מאמצנו ינותבו לחיזוק התעשייה האווירית כחברה מובילה בתחומים הרגישים והחשובים ביותר. מבחינתי, העובדים הם ההון האנושי העיקרי של החברה אותו יש לטפח, ולכן נפעל בשיתוף פעולה עם העובדים ונציגיהם. אנו פועלים בסביבה רב ממדית מאתגרת בהיבטים הלאומיים, הטכנולוגיים והעסקיים. לכן, שיתוף הפעולה הוא הנוסחה להצלחה. התעשייה האווירית הינה אבן יסוד בביטחון מדינת ישראל וכלכלתה. אני חש כבוד גדול ביותר להתמנות כיו”ר החברה המהווה חלוץ עולמי בפיתוחים טכנולוגיים לעולמות הצבאיים והאזרחיים ומוצריה נמכרים לכ- 100 מדינות ברחבי העולם. אנו פועלים מול מערכות ממשלתיות לרבות משרד הביטחון ומשרד האוצר ומרגע זה נחזק את שיתוף הפעולה והיכן שצריך נפתח דף חדש. ועכשיו, בואו ניגש לעבודה”.

צילום: אתר הכנסת

הצטרפו לנטו - הרשת החברתית של ישראל
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו - הרשת החברתית של ישראל
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!