מבזקיםמשפטי/פלילי

פיגוע הדקירה סמוך לשער שכם: הוארך מעצרו של החשוד שהסיע את המחבל

במסגרת חקירה המתנהלת ביחידה המרכזית של מחוז ירושלים בעקבות פיגוע הדקירה שארע אתמול (שבת) סמוך לשער שכם בירושלים, היום (ראשון) הובא בפני בית המשפט נהג המונית החשוד בהסעתו של המחבל (פלסטיני, 25, השוהה בישראל שלא כחוק) למקום הפיגוע.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

לבקשת נציג המשטרה, הוארך מעצרו בחמישה ימים נוספים, עד ליום חמישי הקרוב (9.12).

כזכור אתמול, בסביבות השעה 16:30, הגיע המחבל סמוך לכיכר שער שכם בירושלים, שם שלף סכין ודקר אזרח, ובנוסף ניסה לדקור את שוטרי מג”ב שפעלו במקום. בעקבות פיגוע הדקירה נפצע האזרח ופונה לקבלת טיפול רפואי. ערנותם ותגובתם המהירה של השוטרים שהגיבו בירי לעבר המחבל, הביאה לנטרולו המהיר ומנעה פגיעה נוספת בחיי אדם.

כוחות משטרה רבים הגיעו לזירה, בפיקודו של מפקד מחוז ירושלים ניצב דורון תורג׳מן ששיבח וגיבה את פעילות השוטרים במקום והטיל את חקירת הפיגוע על היחידה המרכזית של מחוז ירושלים.

זמן קצר לאחר הפיגוע כבר בשעות הערב, נעצר באזור גינתון נהג המונית שהסיע את המחבל על ידי שוטרי מחוז מרכז.

ארכיון. צילום: דוברות המשטרה

הצטרפו לנטו - הרשת החברתית של ישראל
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו - הרשת החברתית של ישראל
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!