מבזקיםפוליטי / מדיני

“רשות המסים אימצה שיטה מאד נוחה להימנע מהחזרת כספים לאזרחים שהיא חייבת להם כסף״

ח”כ נעמה לזימי (העבודה), חברת ועדת הכספים בדיון הוועדה בנושא דו״ח מבקר המדינה, לגבי אי מיצוי הטבות המס ברשות המסים: ״איך אנחנו אמורים לאמוד את מקצועיותה של רשות המסים כשעודף גבייה כה גבוה אינו מוחזר לאזרחים על אף ידיעתה? 435,546 משפחות זכאיות להחזר עודפי גבייה ואם לא יגישו דו”ח להחזר המס עד סוף 2022 הן יפסידו את הסכום שמגיע להם. הודות להתיישנות על כספים משנת 2014 “בלעה” הרשות 670 מיליון ₪. שיטה מאד נוחה להימנע מהחזר כספים לאזרחים.”

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

עוד הוסיפה לזימי ואמרה: “אי יישום עודפי הגבייה למי שמגיע לו זו היתממות חוזרת ונשנית, ונדמה שאתם מצפים לה״, הטיחה ח״כ לזימי בנציגי רשות המסים. ח”כ לזימי דרשה מהרשות לספק תשובות לגבי האופן בו היא מתכוונת להנגיש למשפחות שבוצעה ביחס אליהם גביית יתר את המידע בדבר ההחזר המגיע להם והציעה לבחון החלה של עקרונות האטומיזציה והנגשה שפתית, שעלו במסגרת דיוני העלאת גיל הפרישה על כלל הציבור.”

אילוסטרציה. צילום: חדשות מבזק לייב – MivzakLive

הצטרפו לנטו - הרשת החברתית של ישראל
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו - הרשת החברתית של ישראל
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!