חדשות הארץמבזקים

נקבע: השריפה שפרצה בבית הכנסת במודיעין עילית – בעקבות התלקחות חנוכייה

הבוקר (שלישי) התקבלה הודעה במרכז השליטה והבקרה במחוז יו”ש של כב”ה, על עשן כבד מיתמר מבית כנסת בעיר מודיעין עילית. למקום הוזנקו כוחות גדולים של צוותי כיבוי מתחנת מתתיהו והחלו לבצע פעולות כיבוי מהירות.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

מפקד תחנת מתתיהו, סגן טפסר רוני יעקב: “נקראנו לשריפה בבית כנסת בעיר מודיעין עלית. בהגיענו למקום זיהינו בערה גדולה בתוך בית הכנסת ומיד התחלנו בביצוע פעולות כיבוי. היום עם השלמת חקירת השריפה ניתן לקבוע כי חנוכייה שהודלקה ונשארה בפינת החדר ללא השגחה, גרמה להתלקחות של צינורות אוורור ואלה גרמו לשריפה בבית הכנסת.”

מכב”ה נמסר: “אנו חוזרים ומדגישים: אסור להשאיר חנוכיה דולקת ללא השגחה. אסור להדליק נרות חנוכה בסמוך או מתחת לחומרים דליקים כגון: ארונות, וילונות ומפות. אסור להשתמש בחנוכיות העשויות מחומרים דליקים , הללו יכולות להישרף בעת שהנרות מתכלים.”

צילום: דוברות כבאות והצלה לישראל
צילום: דוברות כבאות והצלה לישראל
צילום: דוברות כבאות והצלה לישראל


צילום: דוברות כבאות והצלה לישראל

הצטרפו לנטו - הרשת החברתית של ישראל
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו - הרשת החברתית של ישראל
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!