מבזקיםפוליטי / מדיני

פגישת שר החוץ לפיד ונשיא צרפת מקרון: “איראן מנסה למשוך זמן”

שר החוץ, יאיר לפיד, סיים לפני זמן קצר (שלישי) פגישה ארוכה עם נשיא צרפת עמנואל מקרון. במהלך הפגישה נידון בהרחבה חידוש השיחות עם איראן. שר החוץ חזר והדגיש את העמדה הישראלית שאיראן מנסה למשוך זמן על מנת להתקדם עם תוכנית הגרעין שלה ועל הצורך המיידי של החזרת הסנקציות בידי המעצמות ועל הצורך הדחוף ב תכנית גיבוי לשיחות הגרעין. בהמשך שוחחו שר החוץ לפיד ונשיא צרפת על היחסים הבילטראליים בין המדינות ועל האפשרויות להרחיב ולהעמיק את שיתוף הפעולה בנושאים ביטחוניים, כלכליים ועוד.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News
צילום: Quentin Crestinu

שר החוץ לפיד:” אני מסיים עכשיו שלושה ימים של שיחות בלונדון ופריז עם ראש ממשלת בריטניה בוריס ג’ונסון, עם שרת החוץ, עם נשיא צרפת עמנואל מקרון – על הגרעין האיראני, במקביל לשיחות הגרעין בווינה. אחרי הרבה מאוד שנים עמדתה של ישראל נשמעת ועמדתה של ישראל נחרצת. אסור להסיר את הסנקציות מאיראן. צריך להדק את הסנקציות, צריך לשים על איראן איום צבאי אמיתי כי רק זה ימנע ממנה להמשיך במרוץ שלה לגרעין. המרוץ לא נעצר כאן והמרוץ לא נעצר בשיחות בווינה.”

צילום: Quentin Crestinu

בנוסף, אמר שר החוץ: “יחד עם ראש הממשלה בנט, יחד עם שר הביטחון גנץ שנוסע לוושינגטון בשבוע הבא, אנחנו נמשיך לעבוד כדי שהעולם יבין את האיום האיראני במלואו.”

צילום: Quentin Crestinu

הצטרפו לנטו - הרשת החברתית של ישראל
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו - הרשת החברתית של ישראל
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!