מבזקיםמשפטי/פלילי

“ירה מטווח קצר לפחות ארבעה כדורים”: בן 15 מואשם ברצח בן 43 מג’סר א- זרקא

בסיום חקירה מורכבת ומאומצת שנוהלה ביחידה ללוחמה בפשיעה במרחב מנשה הגישה אתמול (שני) פרקליטות מחוז חיפה לבית המשפט המחוזי לנוער בחיפה כתב אישום נגד קטין כבן 15, בגין רצח אחמד עמאש ז”ל, כבן 43, מג’סר א- זרקא.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

על פי כתב האישום, שהגישה עו״ד שונית קדם-נימצן, ב- 15 בספטמבר השנה בשעות הערב, גמלה בליבו של הנאשם החלטה לירות במנוח ולגרום לו חבלה חמורה, נכות או מום. בהמשך להחלטה, הצטייד הנאשם בנשק מסוג תת מקלע מאולתר, או בנשק כדוגמת תת מקלע מאולתר, אותו החזיק בלא רשות על פי דין, וכשהוא טעון בתחמושת. זמן קצר לאחר מכן, הגיע הנאשם בריצה סמוך לפתח ביתו של המנוח, אשר עמד מחוץ לביתו, ותוך כדי ריצה ירה מהנשק לעבר המנוח, שעמד על המדרכה במקום, ממרחק קצר, לפחות ארבעה כדורים, בכוונה לגרום לו חבלה חמורה, נכות או מום, וכשהוא שווה נפש לאפשרות גרימת מותו של המנוח, ונמלט מהמקום בריצה.

המנוח התמוטט על הכביש ואיבד הכרתו. הוא הובהל על ידי אמבולנס למרכז הרפואי “הלל יפה” בחדרה. משלא צלחו מאמצי הטיפול וההחייאה בבית החולים, נקבע מותו של המנוח.

חקירת התיק נוהלה ביחידה ללוחמה בפשיעה במרחב מנשה.

כתב האישום מייחס לנאשם עבירות של רצח באדישות ועבירות בנשק.

אילוסטרציה. צילום: דוברות המשטרה

הצטרפו לנטו - הרשת החברתית של ישראל
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו - הרשת החברתית של ישראל
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!