חדשות הארץמבזקים

“חבר קרוב שהיה אהוב על כולם”: במד”א מרכינים ראש עם פטירתו של אבי ראובני ז”ל

מגן דוד אדום מרכין ראש עם פטירתו של אבי ראובני ז”ל (71), חובש רפואת חירום ונהג אמבולנס מתנדב בתחנת מד”א בבת חפר, שהחל את התנדבותו בארגון לפני כשש שנים ונפטר ממחלה קשה. אבי ז”ל הותיר אחריו אישה, שלושה ילדים ונכדים ונטמן בבית העלמין במושב חניאל שם התגורר.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

אבי מלכה, אחראי תחנת בת חפר של מד”א, ספד לו: “איבדנו מתנדב וחבר קרוב, שהקפיד להגיע בכל שבוע למשמרת עם חיוך גדול ורצון לתרום. אבי נהג לסייע בנושאים רבים, גם מחוץ לשעות הפעילות ולמסגרת ההתנדבות באמבולנסים. הוא היה אהוב על כולם ואוזן קשבת לחברי התחנה. ת.נ.צ.ב.ה.”.

יוסי רכאח, מנהל מרחב שרון במד”א: “בשם עובדי ומתנדבי מרחב שרון, אנחנו שולחים תנחומים למשפחתו של אבי ז”ל, איבדנו מתנדב יקר ואיש צוות מקצועי, אשר הקדיש מזמנו ופועלו למען חיי האחר. יהי זכרו ברוך”.

צילום: דוברות מד”א

הצטרפו לנטו - הרשת החברתית של ישראל
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו - הרשת החברתית של ישראל
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!