מבזקיםמשפטי/פלילי

ארגון 'עד כאן': "כתב האישום כנגד השייח' מלוד חייב להיות רק ההתחלה במיגור הטרור בעיר"

מנכ"ל ארגון 'עד כאן' גלעד אך, שחשף את פעילות הטרור סביב מסגד אל עומרי בלוד בו שימש השייח' המסית, יוסף אל-באז, כאימאם, ואשר הגישו תלונה במשטרה כנגדו, הגיב הבוקר (חמישי) לכתב האישום שהוגש כנגד השייח אל-באז.

"כתב אישום כנגד השייח' המסית הוא צעד מבורך, אך זו חייבת להיות רק ההתחלה." אומר אך, "ארגון 'עד כאן', אסף בלוד חומרים רבים – תיעודים, איסוף מידע, שמות של חשודים וחומר נוסף הכל הוגש למשטרה. התמונה שעלתה מהאיסוף היא ברורה – מסגד אל עומרי, בו השייח' משמש כאימאם, הוא מוקד הסתה מרכזי, יוצאים ממנו הפרות סדר אלימות, מאוחסנים בו אמצעי תקיפה, והמקום משמש כחממה לטרור כנגד היהודים בלוד. בדבר הזה שותפים עוד עשרות, ומאות פעילים – ויש לשים את היד על כולם, ולגדוע את הטרור בעיר לוד. וזה הציפייה שלנו ממשטרת ישראל ומהשב"כ" הוסיף אך.

אך קרא למבצע מקיף של המשטרה והשב"כ בערים המעורבות "אנו מקווים שכתב האישום כנגד השייח' יכלול את כלל מעשיו, ולא רק מקרה בודד, השייח' תועד מסית וקורא לפגיעה ביהודים ובישראל בהזדמנויות רבות, ונקווה שזה צעד ראשון בדרך למיגור כלל הטרור בעיר. הגיע הזמן שהמשטרה והשב"כ יכנסו למבצע מקיף בערים הערביות והמעורבות לאיסוף הנשק הבלתי חוקי, כמויות הכסף השחור, מעבדות הסמים ומעצר של מסיתים אנטישמים כדוגמת אלבז, המצב עבר כל גבול הגיוני ואין לנו גורמי אכיפה אחרים. חייבים לעצור את גל האנטישמיות האיסלמית בתוך ישראל", דברי אך.

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן

ארגון 'עד כאן' הפעילו בעיר לוד מוקד בו נאסף תיעוד מפליל על מסגד אל עומרי- רעולי פנים המסתובבים בו ומתצפתים מהצריח, חמושים בסכינים המתהלכים בקרבתו, מצבורי אבנים שנאספו בו וארגז מלא בקבוקי תבערה שנמצא בו והוחרם על ידי המשטרה. לאחר התיעוד והאיסוף, הגישו בארגון את החומרים למשטרת ישראל.

בעקבות האלימות החמורה בלוד וההחלטה להכריז על 'מצב חירום אזרחי' בעיר, פ...
צילום: דוברות המשטרה

תגובה אחת

  1. הגיע הזמן לעשות סדר מול אירגוני הפשיעה והטרוריסטים במגזר הערבי האימם המסית איך שלא תקראו לו צריך לשבת בכלא ומהר

Back to top button