מבזקיםפוליטי / מדיני

שרת הפנים שקד בלוד: “העיר עוד לא חזרה לשגרה, ניתן מענה לכל הסוגיות”

שרת הפנים, איילת שקד, הגיעה היום (שלישי) עם מנכ”ל המשרד היוצא, מרדכי כהן, וגורמי המקצוע במשרד הפנים, לישיבת עבודה בעיר לוד בנוכחות ראש העיר, עו”ד יאיר רביבו ועובדי העירייה. במהלך הישיבה השרה קיבלה סקירה על העיר בה עלו מספר סוגיות שהעירייה מעוניינת לקדם ובהן: קידום החלטת ממשלה ייעודית לעיר לוד במטרה לשקם, לחזק ולפתח את העיר בעקבות ההתפרעויות שהתרחשו במהלך מבצע “שומר החומות”, מתן תמריצים כלכליים לעסקים בעיר, והקמת תאגיד ביטחון עירוני לצורך שמירת הסדר הציבורי והביטחון בעיר ובשכונות המעורבות בפרט. בהמשך, ביקרה השרה את תלמידי ומורי תלמוד תורה “מעוז חיים”, תלמוד אשר נשרף לפני כחודש וחצי במהלך הפרעות.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News
שרת הפנים שקד בלוד: “העיר עוד לא חזרה לשגרה, ניתן מענה לכל הסוגיות”
איילת שקד בלוד. צילום: ללא קרדיט

שרת הפנים, איילת שקד, אמרה: ״לא סתם בחרתי לבוא לסיור הראשון שלי כשרת פנים לעיר לוד. אני מרגישה קרובה לעיר, מבינה את המורכבות שלה, אני בקשר עמוק עם ראש העיר וחברי המועצה ומודעת לאתגרים שלה. לאחרונה העיר עברה אירוע קשה, כל המדינה המשיכה הלאה והעיר לוד עוד לא חזרה לשגרה. הגעתי יחד עם הצוות שלי והמקצועי של משרד הפנים, שאני כבר מכירה את רובו, כדי לתת מענה לכל הסוגיות שהועלו פה. אני כאן כדי להגיד: זו רק ההתחלה. דיברתי כבר עם ראש הממשלה וגם עם השר לביטחון פנים לגבי כל הסוגיות שקשורות ללוד ונגיע יחד איתם לכאן שוב לסיור ומפגש נוסף. לוד תהיה הפרויקט של הממשלה הנוכחית״.

שרת הפנים שקד בלוד: “העיר עוד לא חזרה לשגרה, ניתן מענה לכל הסוגיות”
איילת שקד בלוד. צילום: ללא קרדיט

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!