חדשות הארץמשפטי/פלילי

המשטרה ערכה פעילות אכיפה מוגברת באזור נוף הגליל, עשרות דו"חות נרשמו

משטרת ישראל ערכה השבוע פעילות אכיפה מוגברת ורחבת היקף בעיר נוף הגליל ובסביבתה. החל מתחיל השבוע במבצע מתמשך, נפרסו שוטרים מתחנת נוף הגליל, בהובלת השיטור העירוני בהיערכות מוגברת של ניידות ומגוון אמצעים טכנולוגים. המטרה לשמור על חיי ציבור משתמשי הדרך, באמצעות פעילות אכיפה אפקטיבית נגד עבירות מסכנות חיים, ועבירות בריונות הגורמות לתאונות דרכים ומהוות מטרד לתושבי העיר. בדגש להגברת המודעות לסכנות ולנורמות הציות לחוק בקרב התושבים.

במהלך הפעילות נרשמו עשרות דו"חות תנועה:
50 דו"חות נרשמו לכלי רכב מרעשים המהויים מטרד בעיר, 10 דו"חות נרשמו בגין השלכת פסולת, 3 נהגים נתפסו תחת פסילה, נגד הנהגים נרשמו דו"חות בהתאם, נתפס נהג שלא הוציא רשיון מעולם, נתפס נהג תחת השפעת סמים ואלכוהול ו10 כלי רכב הורדו מהכביש עקב ליקויים.

צילום: דוברות המשטרה
צילום: דוברות המשטרה
צילום: דוברות המשטרה

הצטרפו עכשיו לנטו - הרשת החברתית של ישראל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!