חדשות הארץמבזקים

הסתיימה בהצלחה התחרות הארצית לדייג ספורטיבי – והזוכים…

לאחר 125 שעות ללא הפסקה, בסערה, בגשם, ברוח ובקור ולאורך כל שעות היממה, כולל לינה בחוף, הסתיימה בהצלחה התחרות הארצית לדייג ספורטיבי ביזמת עמותת "ישראפיש", בחופי איגוד ערים כינרת. את התחרות סיימו 50 מתחרים ב 16 קבוצות מקצועיות, מכל הארץ, כאשר במקום הראשון זכתה קבוצת Karasiki שתפסה 98 קרפיונים, במשקל כולל של 229 ק"ג. את הקרפיון הגדול ביותר בתחרות במשקל 10.320 ק"ג, תפסה קבוצת Carp Ro סה"כ בכל ימי התחרות נתפסו 820 קרפיונים במשקל כולל של 1728 ק״ג. כל הדגים שנתפסו הוחזרו למים לאחר שקילתם ע"י השופטים.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

אנדריי מזלין, יו"ר עמותת "ישראפיש", שניהלה את התחרות אמר, כי למרות מזג האוויר הגשום והסוער והקור העז שהיה במהלך השבוע, הצוותים המשיכו לדוג ללא הפסקה, במטרה לתפוס את הדגים במשקל הכולל הגדול ביותר, כאשר המינימום לשקילת דג הינו 1 ק״ג. עפ"י תקנות התחרות, אסור למתחרים לעזוב את המתחם שסומן להם על החוף בכל ימי התחרות.

עידן גרינבאום יו"ר איגוד ערים כינרת ברך את המשתתפים, הזוכים ומארגני התחרות, ואמר כי המטרה הינה להמשיך ולקיים תיירות ואירועי ספורט באגם הלאומי, גם בעונת החורף, בתקווה כי השמיים יפתחו וניתן יהיה לקיים גם את תחרות הדייג הבינלאומית המסורתית. הוא ציין כי מנהלי וצוותי החופים סייעו לקיומה של התחרות חרף התנאים הקשים השבוע, והזמין את הקהל להגיע לנפוש ולבלות סביב הכינרת.
חופי איגוד ערים כינרת בהם התקיימה התחרות: חלוקים, לבנון, כורסי, צאלון, גולן, דוגית ואמנון.

מקום ראשון משמאל לימין: קונסטנטין מלינקיס, קונסטנטין חרסונסקי ואלכס יוקיליס

צילום – עמותת "ישראפיש"

הצטרפו עכשיו לנטו - הרשת החברתית של ישראל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם
Close
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!