מבזקיםמשפטי/פלילי

חשד: תושב השרון בן 39 אנס את בתו הקטינה של בת זוגו

משטרת ישראל התירה היום (שלישי) לפרסום כי במסגרת מאמציה להגנה על קטינים ברשת, ניהלה יחידה 105 בלהב 433 חקירה שחשפה מקרה של עבירות מין חמורות בתוך המשפחה.

החקירה החלה בעקבות דיווח של הורי קטינה בת 9 למוקד 105 אודות פרופיל באפליקציה להעברת מסרים חברתיים, שיצר קשר עם בתם ובהמשך ניהל עמה התכתבויות מיניות העולות כדי ביצוע מעשה מגונה.

בחקירה סמויה שנוהלה ביחידה 105 אותר חשוד במעורבות במעשה, תושב השרון בן 39, ועם המעבר לחקירה גלויה, נעצר ובחיפוש שנערך בביתו נתפסו אמצעי אחסון דיגיטליים לצורך המשך מיצוי החקירה וסמים לצריכה עצמית.

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן

במסגרת החקירה הגלויה נאספו על ידי החוקרים ראיות חדשות שהובילו לפתיחת חקירה נוספת נגד החשוד, מהן עלה כי ביצע עבירות מין העולות כדי אינוס בתו הקטינה של בת זוגו.

שוטרי יחידה 105 פעלו בשיתוף פעולה ובסיוע של נציגי הרווחה של הרשות המקומית, למעצרה של בת הזוג והוצאת ילדיה הקטינים למסגרות חירום לאחר שעלה חשד להזנחה.

החקירה מתנהלת ביחידה 105 בלהב 433, מלווה על ידי מחלקת הסייבר בפרקליטות המדינה ובסיוע משרד הרווחה. בכוונת הפרקליטות להגיש בימים הקרובים כתב אישום נגד החשוד וחקירה כנגד בת הזוג נמשכת.

אילוסטרציה. קרדיט: pixabay

תגובה אחת

  1. פשוט עצוב… הרבה שנים של טיפולים. מקוה בשביל האמא שהיא לא באמת ידעה מכל הסיפור הזה במידה והוא באמת נכון

Back to top button
רוצה לקבל התראות על עדכונים חדשים? הירשמו לעדכונים באתר ותהיו תמיד מעודכנים בכל מה שקורה. לא כרגע כן אשמח