טכנולוגיהמבזקים

לראשונה בישראל: טכנולוגיה חדשנית לאיתור מהיר של מכונות הנשמה

במרכז הרפואי וולפסון הותקנה באחרונה מערכת טכנולוגית חדשנית וייחודית לאיתור וניטור מיקומן של מכונות הנשמה וציוד רפואי מציל חיים נוסף. זאת במסגרת שיתוף פעולה עם חברת 'שראל' וחברת 'קומפיוטר-גארד' עם ההנהלה האדמיניסטרטיבית בביה"ח וולפסון, בראשותו של יניב פוגל.

המערכת החדשה מושתתת על רכיבי ניטור אקטיביים המאתרים במדויק את המיקום הפיזי של מנשם או כל ציוד נייד אחר ברחבי בית החולים. מערכת זו יודעת להתאים עצמה ולהתממשק גם למערכות בריאות נוספות בארץ ועשויים להיות לה שימושים נוספים למערכת בעתיד, ביניהם – מניעת אלימות נגד צוותים באמצעות לחצן מצוקה מיוחד, מניעת גניבות, איתור חולי קורונה וחשיפה אליהם ועוד.

צילום: דוברות וולפסון
צילום: דוברות וולפסון
 
יניב פוגל, המנהל האדמיניסטרטיבי במרכז הרפואי וולפסון: "בעוד הערכות משרד הבריאות מדברות על צפי של הגעת מונשמים רבים לבתי החולים והמדינה כולה פועלת במרץ לאיתור מנשמים ברחבי העולם, אני שמח לבשר שאנו בביה"ח וולפסון הראשונים בארץ לעשות שימוש במערכת חדשה המעניקה מענה חשוב בתחום זה. מערכת חדשנית זו כבר כעת משמשת את הצוותים הרפואיים שלנו, ובאופן שוטף, והיא מאפשרת שליטה מלאה על מיקומו של ציוד רפואי, ובמיוחד ציוד הנשמה – שהוא קריטי בעידן הקורונה".

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן
יניב פוגל, המנהל האדמיניסטרטיבי של ביה"ח וולפסון
 
אבי בוסקילה, מנכ"ל חברת 'שראל': "במסגרת שיתוף הפעולה ההדוק שיש לנו עם המרכז הרפואי וולפסון, הענקנו את הפתרון הטכנולוגי החשוב הזה, במטרה להתמודד עם אחד האתגרים החשובים העומדים בפני מערכת הבריאות בימים אלה – כשאלפי מנשמים ומוניטורים יפרסו בבתי החולים השונים. המערכת החדשה מאפשרת שליטה ובקרה על כלל המנשמים – בכל רגע נתון. יש לכך משמעות חשובה מאוד באספקה מידית של מנשמים לכל חולה הזקוק לכך".

תגובה אחת

  1. כל הכבוד , למפתחי הטכנולוגיה החדשנית לאיתור מהיר של מכונות הנשמה .

Back to top button
רוצה לקבל התראות על עדכונים חדשים? הירשמו לעדכונים באתר ותהיו תמיד מעודכנים בכל מה שקורה. לא כרגע כן אשמח