כבאות והצלה: חיפה – לוחמי האש חילצו 3 לכודים במצב קל וח…
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2020/04/כבאות-והצלה-חיפה-לוחמי-האש-חילצו-3-לכודים-במצב.jpg?w=708&ssl=1)
חיפה – לוחמי האש חילצו 3 לכודים במצב קל וחתול מבניין ברחוב הגיבורים בו פרצה שריפה.
הצוותים פעלו במהירות סרקו את הבניין לאיתור לכודים והשתלטו על השריפה. 2 מהמחולצים פונו לקבלת טיפול רפואי. יתר הדיירים הונחו להסתגר בבתיהם ולאחר שהושגה שליטה ירדו להיבדק ע"י מד"א כשהם במצב טוב. https://t.co/ZkuYuEpYPu
חיפה – לוחמי האש חילצו 3 לכודים במצב קל וחתול מבניין ברחוב הגיבורים בו פרצה שריפה.
הצוותים פעלו במהירות סרקו את הבניין לאיתור לכודים והשתלטו על השריפה. 2 מהמחולצים פונו לקבלת טיפול רפואי. יתר הדיירים הונחו להסתגר בבתיהם ולאחר שהושגה שליטה ירדו להיבדק ע"י מד"א כשהם במצב טוב. pic.twitter.com/ZkuYuEpYPu— כבאות והצלה לישראל (@102_IL) April 20, 2020
הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד הטוויטר על ידי כבאות והצלה לישראל
– התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.