בריאותמבזקים

בשוק בב"ש הושמדו עשרות ק"ג בשר ודגים שלא ראויים למאכל אדם

השמדת כ- 5 טון תוצרת חקלאית מוברחת מרצועת עזה, עשרות ק"ג בשר ודגים שלא ראויים למאכל אדם, החרמת כלי רכב ומעצר של 6 חשודים בפשיטת כוחות המשטרה, מג"ב וגורמי אכיפה נוספים על השוק הסיטונאי בבאר שבע.

זה מספר שבועות שבמשמר הגבול של משטרת ישראל ומחוז דרום של המשטרה נערכים יחד עם פרקליטות מחוז דרום- אזרחי וגורמי אכיפה נוספים לפעילות מקיפה בשוק הסיטונאי בבאר שבע במטרה לאתר תוצרת חקלאית ומזון אסורים למאכל ולממכר ולפעול נגד פשיעה כלכלית בשוק.

בשעות הלילה פשטו כוחות המשטרה, רשות המיסים, מע"מ, יחידת הפיצו"ח, המרכז לגביית קנסות, משרד העבודה והרווחה, ביטוח לאומי, משרד הבריאות ורשות האוכלוסין וההגירה על מתחם השוק הסיטונאי בבאר שבע.

קראו גם:  יועז הנדל: ספקי תוכן בינלאומיים כדוגמת נטפליקס ודיסני+ יחויבו להשקיע ביצירה ישראלית

על פי החשד במקום מתבצעות בשעות הבוקר המוקדמות עסקאות כלכליות רבות בניגוד לחוק – "בשחור" בין חקלאים לסוחרים בשוק.

במסגרת הפעילות המקיפה אותרו כ- 5 טון תוצרת חקלאית בין היתר של עגבניות ובננות שהוברחו מרצועת עזה ללא כל פיקוח. הסחורה הועמסה על משאיות והועברה להשמדה באתר הפסולות דודאים.

בפעילות רשויות המס אותרו מספר עסקים שלא מבצעים רישום לעסקאות שהם מבצעים ועל כן נפסלו ספרי חשבונות והחומרים הועברו להמשך טיפול פקיד השומה.
המרכז לגביית קנסות איתר כלי רכב של חייבים בגין חובת של עשרות אלפי שקלים.

בביקורת שביצע משרד הבריאות במספר אטליזים הושמדו עשרות ק"ג של בשר ודגים שלא היו רשומים ושאינם ראויים למאכל.

קראו גם:  דובר צה"ל: כוחות הביטחון פועלים כעת בעיר שכם. במקום חילופי אש בין חמושי...

בפעילות משרד העבודה והרווחה אותרו 5 קטינים מהמגזר הבדואי המועסקים בניגוד לחוק ביום בו אמורים להיות בלימודים. כמו כן נרשמו הפרות של זכויות עובדים במספר עסקים ונפתחה בעניין חקירה. המוסד לביטוח לאומי איתר אנשים שעובדים בשוק, אך אינם מדווחים על כך שהם עובדים כאשר בה בעת הם מקבלים גימלאות שונות מהמוסד לביטוח לאומי.

במהלך הפעילות עצרו השוטרים 6 חשודים ביניהם 3 חשודים בגין תקיפת שוטרים, חשוד אחד בגין הטרדת שוטרת ושני חשודים בשהייה בלתי חוקית והלנה.

במשטרת ישראל רואים חשיבות רבה בשיתוף פעולה בין גורמי האכיפה המשטרתיים והאזרחיים לשמירה על שלומו ובריאותו של הציבור. הפעילות המשותפת מביאה ליעילות באכיפה ולמיצוי הדין עם העבריינים בתחומים הכלכליים והתברואתיים.

קראו גם:  רימון לבית והצתת אופנוע: נעצר תושב השומרון בחשד לסחיטת גבר מהרצליה
צילום: דוברות המשטרה
צילום: דוברות המשטרה
צילום: דוברות המשטרה

הוסיפו תגובה לכתבה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

3 תגובות

  1. מה הטעם להעלות כתבה כזאת מבלי לציין את שמות העסקים והאטליזים שנתפסו עם סחורה פסולה? רשמו את שמות העסקים שנדע ממי בדיוק להיזהר…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
דילוג לתוכן