חדשות הארץמבזקים

נתניהו: יוקם צוות למיגור האלימות והפשיעה בחברה הערבית

ראש הממשלה בנימין נתניהו כינס אמש (שני) דיון מיוחד בראשותו לקידום תוכנית לטיפול בתופעות האלימות והפשיעה בחברה הערבית, בלשכת רה״מ בירושלים.

ראש הממשלה החליט על הקמת צוות בראשות מ"מ מנכ"ל משרד רה"מ למיגור האלימות והפשיעה בחברה הערבית ואמר בדיון: "אנחנו מקיימים את הפגישה הזאת לאור הבעיות הקשות שהתפתחו בחברה הערבית, בתוך היישובים הערביים, של פשיעה ורציחות. זה גורם שם סבל עצום גם לתושבים, ופגיעה גדולה במדינת ישראל. לכן אנחנו נפגשים כאן בניסיון להביא לשינוי. הניסיון הזה כבר החל על ידי הקמה, בפעם הראשונה, של תחנות משטרה ביישובים הערביים בממשלה הקודמת, אבל אנחנו רוצים לנסות להרחיב את זה ולחבוק תחומים שונים בכדי שנוכל להביא לשינוי כולל."

כאמור, ראש הממשלה הנחה על הקמת צוות בראשות מ״מ מנכ"ל משרד רה״מ רונן פרץ שיגבש תוכנית לאומית למיגור האלימות והפשיעה בחברה הערבית בתוך 90 יום. הצוות יכלול את מנכ״לי המשרדים הרלוונטיים והמל"ל ויקיים דיאלוג גם עם ראשי הרשויות הערביות.

הוחלט בדיון גם על המשך פעילות מוגברת של המשטרה לשמירה על ביטחון האוכלוסייה ביישובים הערביים. כמו כן, רה״מ הנחה לאתר את המקור התקציבי לפתיחת תחנות משטרה נוספות ביישובים ערביים.

בדיון השתתפו השר לביטחון פנים גלעד ארדן, שר האוצר משה כחלון, שר הפנים אריה דרעי, שר החינוך רפי פרץ, שר המשפטים אמיר אוחנה, ראש המל"ל מאיר בן שבת, מ"מ מנכ"ל משרד רה"מ רונן פרץ, מ"מ מפכ"ל המשטרה ניצב מוטי כהן, ראש המועצה הלאומית לכלכלה אבי שמחון, נציגי משרד המשפטים ובכירים נוספים.

3 תגובות

 1. אך את רוצה למגזר את הפשע
  הכל בא ממך אדון בייבי בושה
  ןזה לא רק במגזר הערבי בכל הארץ שחיתות ורצח ודקירות מכוניות מתפוצצות כסף שחור מנהלים בארץ והלבנת הון בהקף גדול ורחב

 2. אנו זוג בגיל השלישי הגרים בהרצליה זה שש שנים מנהלים שחיתות ברחוב שלי רחוב של 50 מטר ללא מוצא מזוודות ותרמילים כל הרחוב מכוניות מוניות הרחוב והאוכלוסיה השתנתה מבחינה כללית מגיעים בלילות לתושבים חיבוקים ונשיקות עולים ויורדים התחלנו לשמוע כסף כולל השכנים שלנו בקשתי שקיפות מהדיירים על הנעשה לא רצו לשתף אותנו פחי האשפה אומרים הכל המשטרה אומרת אין כלום קבלנו מכות מהשכן שעובד בבנק ישראל על זה שאמרנו לו להפסיק לכבות בלילה את האורות וזה לא היה רחוק לרצח. אז הבנו שיש כאן שחיתות רחבה בהרצליה כל מי שרואה את הצילומים והסרטונים אומר יש משהו מסריח והמשטרה לא עשתה לו כלום בנושא כל הארץ אלימות ושחיתות והכל בחסות שומרי החוק ואדון בייבי

 3. ביבי לוזר,ככה פועלים לוזרים ,מקימים ועדות שהשטח בוער !!!!!!!!!!!!!
  אנרכיה מגזר ערבי ומשפחות פשע,
  רק יחידה קרבית 300 לוחם,שתקבל יפוי כוח לנקות ולטהר !!!! ושיפוט מהיר עשרות שנים,
  כמו שעשה גולייאני בנויורק !

Back to top button