בידורמבזקים

בתו של אייל ברקוביץ’: ”אבא הרס את המשפחה, לא אסלח לו”

רגע לפני כניסת צום יום הכיפורים, בקטע וידאו שפורסם אתמול (שני) לראשונה באתר Ynet על ידי העיתונאי רן בוקר, מתוך תוכנית הדוקו-ריאליטי “גולסטאריות” (שנוצרה והופקה על ידי סוכנות ADD) שתעלה ב-HOT בחודש הבא, ממררת בבכי לי ברקוביץ’ ומספרת בכאב על הרגע שבו החליט אביה, שחקן הכדורגל לשעבר ומגיש הטלוויזיה אייל ברקוביץ’, לעזוב את הבית לאחר שהודיע לאמה כי יש לו מישהי אחרת.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

לי מספרת כי ההודעה של אביה נחתה עליה כרעם ביום בהיר, “אבא שלי הוציא כתבה שבה הוא מספר בעצם על הגירושים מאמא שלי והפרידה, והוא מספר גם על הקשר שלי ושלו” מספרת לי ומתוודה, “אבא שלי זו נקודת החולשה שלי, לגמרי. זו הנקודה הכי הפגיעה שלי. כשאני מדברת עליו תוך שנייה אני בוכה. אני ואבא שלי לא פתחנו את הנשוא הזה עד היום, אז נורא הפתיע אותי פתאום לראות שהוא כתב שהוא מצטער על הבגידה ומצטער על הפרידה ומצטער על הגירושים, מצטער על מה שהוא עשה לאמא שלי.”

לי משחזרת את אותו הרגע שזעזע את עולמה ומספרת כי “זה קרה לפני כמעט 4 שנים, הוא הושיב אותי ואת אמא ופשוט אמר לנו שיש לו מישהי. זה בא ככה ביום בהיר, בלי שום הודעה מוקדמת כל מה שחשבתי שמושלם בנו ברגע אחד הפך להיות לכלום. אני פתאום צריכה לתאר את אבא שלי עם מישהי אחרת? מה? שבוע לפני שזה קרה ישבתי במיטה ואמרתי, ‘המשפחה שלי מושלמת, מה יכול לקרות?’ ואלוהים החזיר לי כאילו, בדיוק שבוע אחרי זה – בום, התפוצץ. הרגשתי פשוט שבאמת העולם שלי נופל. היינו משפחה מושלמת. זה בא משום מקום”.

בתו של אייל ברקוביץ’: ”אבא הרס את המשפחה, לא אסלח לו”
לי ברקוביץ’ עם אביה אייל. צילום: מתוך אינסטגרם

לי ממשיכה לספר כי “ברגע שזה קרה אבא שלי עזב את הבית ואני לא דיברתי איתו חודשיים. הייתי בצבא והוא פשוט היה מתקשר אליי כל יום. היה מחכה לי מחוץ לבסיס וזה עדיין לא עזר. כל פעם הוא היה מתקשר, ישר הייתי מנתקת. הוא היה מחכה לי מחוץ לבית והיה אומר לי ‘בבקשה לי תני לי להיכנס’, פשוט לא הייתי מסוגלת”. אז לי מתפרצת בבכי קורע לב ומוסיפה, “פשוט ברגע אחד כאילו אני לא רוצה לראות אותו. הבנאדם שהכי קרוב אליי בעולם הופך ברגע אחד להיות הכי רחוק ממני.”

לי משתפת גם בחוויה שלה עם ההתמודדות של אמה שלך בעקבות המקרה וסיפרה, “פתאום לראות אמא חלשה, בקושי אוכלת, בקושי ישנה, פשוט נשברת לי.”

“כן, אבא שלי הרס את המשפחה, אני לא אסלח לו. אני יכולה לסלוח לו על האקט, אנשים כן עושים טעויות. אבל זה שהוא הרס לי את המשפחה והרס את מה שחשבתי שהוא מושלם, לא – על זה אני לא אסלח” אומרת בכעס.

בהמשך, לי מספרת כי כל העניין התקשורתי סביב הנושא האישי, המשפחתי שלה היה לא קל לה בכלל להתמודדות, “זה היה מעצבן. כולם יודעים את הסיפור. כולם יודעים הכל. זה היה פשוט נורא, ממש. כאילו הוא מחכה לי מחוץ לבית ויש צלמים, אין בכלל פרטיות. להתמודד עם זה בגיל הזה – זה לא קל. בטח כשכולם יודעים מה קורה, שאנשים באים ומספרים לי מה היה, ואנשים שומעים ויודעים לפניי עם מי הוא ניהל את הרומן ומספרים לי, זה קשה. פתאום כל המדינה מחטטת לי בחיים. אנשים שאני בקושי מכירה, באים ומתקשרים אלי, אלף טלפונים ואלף שיחות מאנשים, פשוט זה הפך להיות ממש נושא השיחה היומי של חיפה. זה כאב לי. זה ממש כאב לי” אומרת ברקוביץ’.

“תמיד החיים שלי באור הזרקורים. כל דבר שאבא שלי עושה משפיע על המשפחה. הוא מקבל כרטיס אדום, זה משפיע עליי. אבל לקחתי את זה ממש אישית, אמרתי לעצמי ‘בואנה הוא אשכרה שיקר לי כל השנים האלה’, כל השנים האלה אני באמת האמנתי שאנחנו משפחה מושלמת ובסוף אנחנו המשפחה הכי לא מושלמת. מה הוא יגיד לי? שהוא מצטער? אני לא אסלח לו על זה”. ברקוביץ מתמלאת שוב בדמעות.

לאחר 4 שנים כמעט מאז המקרה, לי מספרת על מצבה הנפשי כיום ועל איך הצליחה להתגבר על המשבר שהצליח לשבש את חייה, “הדברים המכוערים זה דווקא מה שבונה את האדם. באמת, אני הרבה יותר בוגרת ומכילה ולוקחת את החיים באמת אחרת, ממש. זאת אני. זהו”.

צפו בווידוי המרגש של לי ברקוביץ’ מתוך גולסטאריות (צילום: באדיבות HOT)

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!