חדשות הארץמבזקים

ליברמן: "אדוני ראש הממשלה, תפסיק לשקר, לזייף ולעבור על החוק"

לאחר שראש הממשלה בנימין נתניהו קרא הבוקר (רביעי) ליו"ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן "להתעשת ולהגיע להצבעה בכנסת בעד חוק המצלמות", השיב לפני זמן קצר ליברמן לנתניהו ואמר, "אדוני ראש הממשלה, תפסיק לשקר, לזייף ולעבור על החוק."

"אתה מסרת את חברון לערפאת" הוסיף ליברמן, "הצבעת בעד גרוש יהודים מגוש קטיף, טרפדת את חוק עונש מוות למחבלים, מעביר בכל חודש דמי פרוטקשן לחמאס וממשיך לשתף פעולה עם אחמד טיבי ואיימן עודה, כמו ששיתפת פעולה עם הראשון בוואי פלנטיישן, ועם האחרון אחרי הבחירות האחרונות, בהצבעות כאלו ואחרות בכנסת.

שני הגורמים היחידים שיש להם עניין בליבוי אש, באמצעות הצעת חוק זיוף הבחירות שהגשת לכנסת, הם הרשימה המשותפת ואתה. אין לך שום כוונה לפקח על הבחירות, יש לך עניין לפוצץ את הבחירות. אתה לא מתכוון להציב מצלמות, לא במאה שערים ולא בבני ברק, אלא לשבש את הבחירות בקלפיות ש"ישראל ביתנו" חזקה בהן, באמצעות מצלמות, באמצעות בריונים ובהפצת פייק ניוז ברשתות החברתיות." ציין ליברמן.

קראו גם:  דובר צה"ל: מסוקי קרב ולוחמי יחידת מגלן תקפו לפני זמן קצר 4 עמדות צבאיות...

"אתמול המשכת להציף את הרשת בשקרים עליי ועל "ישראל ביתנו", בפוסט מזויף, עם תמונה שלי ולוגו של "ישראל ביתנו", והגשנו תלונה על כך במשטרה." אמר.

עוד ציין ליברמן כי "השקרים שלך בנוסח "הערבים נוהרים באוטובוסים לקלפיות" או "הריבונות על בקעת הירדן" כבר לא מרגשים אף אחד. כמי שמכיר אותך היטב אני יכול לומר לציבור שאתה תחיל ריבונות על בקעת הירדן רק אחרי שתחיל ריבונות על מדבר סהרה. כל הספינים למיניהם הם ניסיון נואש שלך להסיח את הדעת מהכניעה המבישה שלך לטרור, מהכניעה שלך לגורמים החרדים הקיצוניים ביותר ומהגרעון התקציבי."

לסיכום אמר ליברמן כי "רק "ישראל ביתנו" תמנע ממשלת הלכה. כפי שאמרתי נפגש בקלפי."

קראו גם:  התראה אוטומטית: צבע אדום [07/08/2022]:01:47:רעיםנשלח דרך @CumtaAlerts ...
ארכיון. נתניהו וליברמן. צילום: אריאל חרמוני, משרד הביטחון.

הוסיפו תגובה לכתבה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

תגובה אחת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
דילוג לתוכן