מבזקיםפוליטי / מדיני

נציגי מפלגת העבודה – גשר יגישו ערעור לבג”צ

היום (שני) בשעה 13:40 יגיעו נציגי מפלגת העבודה, עו”ד רויטל סויד, המזכ”ל ערן חרמוני יחד עם יועמ”ש המפלגה עמרי שגב, לבית המשפט העליון להגיש את הערעור לבג”צ בדרישה לפסול את המפלגה הכהניסטית עוצמה יהודית מריצה לכנסת.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

יו”ר מפלגת העבודה עמיר פרץ אמר כי “הציבור סומך על בית המשפט העליון שלא יאפשר למפלגה הכהניסטית של בן גביר לקחת חלק במרוץ הדמוקרטי לכנסת. מפלגה שחרטה על דגלה את שנאת האחר, הדרתו ומקדשת את הפגיעה בו- אינה ראויה להיות חלק מהשדה הפוליטי הממלכתי”.

עו”ד רויטל סויד הוסיפה כי “אין מקום לגזענות ולגזענים בכנסת, אין מקום לאנשים שמתנכלים באופן שיטתי, מכוון ומגוון לחמישית מאזרחי המדינה וקוראים לזה ‘חופש ביטוי’. זה לא! הדמוקרטיה חייבת להגן על עצמה מפני מי שמעוניינים להפוך אותה ליהודים בלבד, במקרה הטוב, גם אם לכבוד הבחירות הם מתחפשים לרגע לכבשים תמימות״.

נציגי מפלגת העבודה – גשר יגישו ערעור לבג”צ
ארכיון, עמיר פרץ ורויטל סויד. צילום: רענן כהן

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!