מבזקיםפוליטי / מדיני

סגלוביץ': "נתניהו במקום להיאבק על חפותו, פועל נגד רשויות החוק"

ניצב בדימוס יואב סגלוביץ', ראש אגף החקירות במשטרה לשעבר, ('כחול לבן') התייחס היום (שבת) באירוע שבתרבות בכפר יונה לחקירות ולכתבי האישום כנד נתניהו ואמר כי "במקום שראש הממשלה יעשה את מה שעושה כל חשוד, וזה להיאבק את חפותו – ראש המערכת הביצועית במדינה פועל כנגד המשטרה, כנגד מערכת המשפט וכנגד היועץ המשפטי לממשלה. זה מצב מוטרף."

הוא הוסיף כי "כל הזמן מדברים על חוקי או לא חוקי, עבירה או לא עבירה. אבל לא שואלים מספיק את מה שחשוב בעייני הרבה יותר, אם זה מוסרי או לא מוסרי. זו שאלה של מנהיגות. יכולה להיות מנהיגות בלי דוגמא אישית? היום בפני הציבור עומדת הבחירה בין שחיתות לבין 'כחול לבן'. ו'כחול לבן' הולכת לעשות פה מהפכה במדינה".

קראו גם:  קשישים ובעלי מוגבלויות נגד הוספת דמי טיפול חודשיים לעובדים זרים

ניצב בדימוס יואב סגלוביץ'. צילום: ללא קרדיט

הוסיפו תגובה לכתבה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

10 תגובות

 1. סגלוביץ זה לא השוטר שרץ באישון לילה עם מפקדו ליידע את אשכנזי גונב הדעת והממון של משקיעים תמימים.
  הופה פתאום מוצאים את כולם באותה מפלגה.

 2. סגלוביץ אתה מדבר בינתיים אתה קיבלת כספים של אזרחי המדינה לא על פי חוק בטעם החברה של הליצן צנון "על ראש הגנב בוער הכובע" אתה מכיר את הפתגם?

 3. סגלוביץ צריך לבדוק גם אותך בפוליגרף האם אתה מושחת או שאתה אותו בצק כמו אלשיך שהוא שקרן מגעיל שאין להאמין לאף מילה שלו והאם אתה שייך למאפיה של המשטרה.

 4. כל מילה שלו מדויקת ונכונה ולא חשוב ואסור שזה יהיה קשור למי אתם מצביעים אלא למה אתם מצביעים. מי שמתעלם מהפן המוסרי/ לא מוסרי של ביבי תורם לפשיזם השלטוני שהולך ומתרקם כאן. (ואני לא מצביע כחול לבן בשום צורה).

 5. חכם קטן מאוד מר סגלוביץ'-פנדלוביץ'.
  גם אתה יודע שביבי רצה להשמיע את הגרסה שלו ולא איפשרו לו.
  זאת פרשת דרייפוס – לא פחות! העם יודע את האמת וייתן לכם את התשובה ביום הבוחר – רק ביבי!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
דילוג לתוכן