מבזקיםמשפטי/פלילי

תביעה: ניהל רומן סודי, נתפס והפסיד בית בשווי 2.5 מיליון שקלים

טען בפני אשתו כי הוא נוטל חלק בפעילות מבצעית סודית – ויצא לבילויים פזרניים עם המאהבת. סכסוך גירושים מכוער הגיע להכרעה בימים אלה בבית הדין הרבני.

על פי התביעה אותה הגישה עוה"ד הלנה שמחי בשם האישה, בעלה, איש צבא קבע ביחידה קרבית, טען לאורך שנים כי הוא נעדר מהבית בשל פעילות מבצעית סודית.

חשדה של האישה התעורר כשגילתה חבילת קונדומים בתיק הכפפות ברכבו.

האישה שכרה חוקר פרטי, אשר התחקה אחר מעשיו של הבעל, והצליח לתעד כיצד הוא מקיים מערכת יחסים סודית עם פקודה שלו הצעירה ממנו בעשרים שנה.

תביעה: ניהל רומן סודי, נתפס והפסיד בית בשווי 2.5 מיליון שקלים
אילוסטרציה. צילום: pixabay

במהלך החודש בו עקב החוקר הפרטי מקרוב אחר הרומן הסודי, הוא הצליח לתעד את השניים נוסעים לנופש בחו"ל, מבלים במסעדות יוקרה, בצימרים ובאטרקציות תיירותיות – מקיימים שיחות ערות בטלפונים חליפיים, ומוציאים כספים על בילויים שעלותם הכוללת נאמדת בעשרות אלפי שקלים.

האישה פנתה לעו"ד הלנה שמחי אשר הגישה בשמה תביעה לגט ולתשלום כתובה לבית הדין הרבני, במסגרתה ביקשה כי הדיינים יורו לבעל לחשוף בפני האישה את תדפיסי הבנק ואת פירוט כרטיסי האשראי שלו מחשבונות הבנק הפרטיים אותם ניהל, ושאותם איתר החוקר הפרטי בחקירתו.

תביעה: ניהל רומן סודי, נתפס והפסיד בית בשווי 2.5 מיליון שקלים
עו"ד הלנה שמחי. צילום: סם יצחקוב

מהתדפיסים עולה כי הבעל הוציא למעלה מ-300 אלף שקלים ממשכורתו לאורך השנים על מתנות ובילויים עם המאהבת – ועל כן ביקשה האישה כי חלק זה יוחסר מחלקו ברכוש המשותף, ויועבר לה.

בימים אלה, ולאחר שנערך גישור בין באי הכוח הצדדים, הגיעו השניים להסכמות לפיהן דירת בני הזוג, ששוויה נאמד ב-2.5 מיליון שקלים תועבר במלואה לרשות האישה, והגבר ייתן לה גט מיידי.

תגובה אחת

  1. הגזמה יתרה תעניש את הבעל אבל לא לפשוט לו את העור ולהשאירו בכוונה בלי חלק מהבית

Back to top button