דובר צה"ל תא"ל רונן מנליס התייחס הלילה (חמישי) להסלמה בדרום ואמר כי "פעילות צה"ל נמשכת במלוא העוצמה, כל העת למען בטחון יישובי עוטף עזה. עם זאת הדגיש מנליס כי "הדיווחים אודות מבצע שהחל – כוזבים".
עקבו אחרינו
קרא את הבא
27 ביולי 2024
הולך רגל נפצע אנוש סמוך למחלף זכרון ופונה בהחייאה לבי"ח הלל יפה
26 ביולי 2024
צה״ל תקף משגר ותשתיות חיזבאללה בלבנון
26 ביולי 2024
בולען בעומק ארבעה מטרים נפער בכביש בהרצליה
26 ביולי 2024
גבר בן 52 נפצע בינוני בתאונת דרכים בכביש 1 ליד מחלף שורש
26 ביולי 2024
לראשונה מאז שעזב את תפקידו: דונלד טראמפ נפגש עם נתניהו
כתבות נוספות שיעניינו אותך
מדינה מטומטמת . צריך לסגור המעברים לחתוך חוטי החשמל ולזרוק המפתחות לים ולהפציץ יומם ולילה עד שהכל יהפך לחורבות. להודיע לאוכלוסיה האזרחית לפנות את הערים ולהחריב הכל. אלו בחרו בחמס ושיאכלו את מה שבישלו.