חדשות הארץמבזקיםמשפטי/פלילי

אישום: רצח את אשתו משום שחשד כי היא בוגדת בו

פרקליטות מחוז מרכז הגישה לבית המשפט המחוזי מרכז כתב אישום נגד תושב פתח תקווה בגין עבירת רצח אשתו וחבלה חמורה בנסיבות מחמירות.

על פי כתב האישום, במהלך החודשים שקדמו לאירוע התעורר בנאשם חשד כי המנוחה בוגדת בו וכל ניסיונותיה לשכנעו כי אין ממש בחשד עלו בתוהו. על הרקע הזה התגלעו בין השניים מעת לעת עימותים וויכוחים. בבוקר יום 23/12/17, בעת שהיו בדירתם בפתח תקווה, פרץ וויכוח בין השניים במהלכו התקשרה המנוחה למוקד המשטרתי על מנת להזעיק עזרה. הנאשם החליט לגרום למותה של המנוחה ונטל סכין, ובעוד המנוחה משוחחת עם המוקדנית דקר את המנוחה שש פעמים בגופה. מיד לאחר מכן דקר הנאשם את עצמו בבטנו. המנוחה ניסתה לחטוף את הסכין מידיו, אך הוא אחז בסכין בחוזקה ולא אפשר לה לעשות כן.

קראו גם:  בן 23 נעצר בחשד למעורבות באירוע האלימות בעין נקובא

בעת האירוע אחד מילדיהם של השניים ישן בחדרו והתעורר למשמע זעקותיה של המנוחה. הבן ניסה לקחת את הסכין מהנאשם ותפס את הסכין בלהבו. על מנת למנוע מהבן לקחת ממנו את הסכין משך הנאשם את הסכין וגרם לבן לחתכים בכפות ידיו. כתוצאה ממאבק נפלו הנאשם והמנוחה, והסכין נשמטה מידיו של הנאשם. הבן הורה למנוחה לברוח מהדירה והיא התמוטטה בחצר הבניין ובהמשך נקבע מותה. בהמשך אושפזו הנאשם והבן בבית החולים.

הפרקליטות ביקשה להורות על מעצרו של הנאשם עד תום ההליכים נגדו.

אילוסטרציה

הוסיפו תגובה לכתבה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button
דילוג לתוכן