מבזקיםפוליטי / מדיני

עשרות אלפי ישראלים יקבלו פנסיה על השנים שעבדו ברוסיה

רוסיה היא המדינה הראשונה מבין מדינות ברית המועצות לשעבר אשר חתמה ותיישם הסכם פנסיות עם ישראל. בנוסף, מתנהלים משאים ומתנים נוספים עם מדינות אחרות משטח ברית המועצות לשעבר. ישראל מעריכה כי מימוש הסכם הפנסיות עם רוסיה יסייע בקידום הסכמי הפנסיות גם עם מדינות אלה.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

מחר בבוקר יתקיים במשרד החוץ טקס חתימה חגיגי על הסכם הפנסיות הבילטרלי בין ישראל לרוסיה. בטקס במשרד החוץ ישתתפו שר הרווחה של רוסיה מקסים טופילין, השרה לעלייה וקליטה סופה לנדבר, השר להגנת הסביבה וירושלים זאב אלקין ושר העבודה והרווחה חיים כץ, אשר יחתום על ההסכם עם עמיתו הרוסי.

נציין כי במהלך ביקורו של ראש הממשלה בנימין נתניהו במוסקבה ביוני 2016 חתם רה"מ נתניהו על הסכם הפנסיות עם נשיא רוסיה ולדימיר פוטין. המו"מ המורכב עם רוסיה התנהל משנת 2010 והובל ע"י הדרגים המקצועיים במשרד החוץ ובביטוח הלאומי. חתימת הפרוטוקול המינהלי תאפשר לראשונה למעל חמישים אלף ישראלים יוצאי רוסיה לקבל תשלומי פנסיות על שנות עבודתם ברוסיה.

ראש הממשלה בנימין נתניהו אמר "דאגנו שעשרות אלפי ישראלים יקבלו פנסיה על השנים בהן עבדו ברוסיה. מחר נחתום במשרד החוץ על ההסכם הסופי של הסכם הפנסיות. שוחחתי על כך עם נשיא רוסיה ולדימיר פוטין פעמים רבות, ומחר נשלים זאת"

ראש הממשלה בנימין נתניהו ונשיא רוסיה ולדימיר פוטין

הצטרפו עכשיו לנטו - הרשת החברתית של ישראל
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!