חדשות הארץמבזקים
צעיר בן 22 נפל מפרגולה בנתניה – מצבו בינוני
פועל בן 22 נפל הערב (שני) מגובה של כ-3 מטרים במהלך עבודתו ברחוב הקליר בנתניה. צוות מגן דוד אדום טיפל בו ופינה אותו לבית החולים לניאדו כשהוא מוגדר במצב בינוני, עם חבלות בראשו ובגפיים.
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2017/07/39-7.jpg?resize=708%2C531)
פועל בן 22 נפל הערב (שני) מגובה של כ-3 מטרים במהלך עבודתו ברחוב הקליר בנתניה. צוות מגן דוד אדום טיפל בו ופינה אותו לבית החולים לניאדו כשהוא מוגדר במצב בינוני, עם חבלות בראשו ובגפיים.