מבזקיםמשפטי/פלילי

כתב אישום נגד מדריכה בפנימיית בנות בבני ברק בגין אינוס

פרקליטות מחוז ת"א הגישה לפני זמן קצר לביהמ"ש המחוזי בעיר כתב אישום נגד מדריכה בפנימייה לבנות בבני ברק, בת 23, בגין אינוס, מעשה סדום, בעילה אסורה בהסכמה, מעשה מגונה (ריבוי עבירות) ועבירות נוספות. הנאשמת ביצעה את העבירות ב- 2 חניכות בפנימייה- אחת בת 14-16 ואחת בת 11-12 בעת ביצוע המעשים.

על פי כתב האישום, שהוגש על ידי עו"ד רותם נוימן וסרמן, המתלוננת באישום הראשון הינה קטינה ילידת 2001. בתקופה הרלוונטית לכתב האישום, שהתה הקטינה בפנימייה מכוח צו בית משפט והנאשמת שימשה כמדריכה בפנימייה. בשלהי חודש ספטמבר 2014 בסמוך לחופשת ראש השנה, במועד שאינו ידוע במדוייק, בעת שרוב השוהות בפנימייה יצאו לחופשה, נותרה הקטינה בפנימייה בהיעדר מקום אחר לשהות בו. הקטינה התלוותה לנאשמת לבילוי בקניון והנאשמת רכשה עבורה מתנות. החל מאותו מועד, הנאשמת, שהייתה מודעת לבדידותה ולמצוקותיה של הקטינה, רקמה עם הקטינה קשר אינטנסיבי מאוד, במסגרתו קנתה לקטינה מתנות שונות, התעניינה בשלומה וברווחתה והתקשרה אליה פעמים רבות. בכך יצרה הנאשמת אצל הקטינה תלות כלפיה.

קראו גם:  שלושה פצועים בתאונת דרכים בדרום, בן 20 במצב בינוני

בהמשך הקשר, הנאשמת איימה על הקטינה כי אם לא תעשה כרצונה, תנתק איתה את הקשר וכן כפתה עליה לשאת תמונה שלה. בין השנים 2016-2015, בהיותה של הקטינה כבת 15-14 במספר רב של הזדמנויות, בפנימייה ובמקומות אחרים, ביצעה הנאשמת בקטינה מעשים מגונים, מעשי סדום ומעשי אינוס. במספר מקרים ביצעה הנאשמת את העבירות חרף התנגדותה של הקטינה.

על פי האישום השני, המתלוננת באישום זה הינה קטינה ילידת 2004. בתקופה הרלוונטית לכתב האישום, שהתה הקטינה בפנימייה מכוח צו בית משפט והנאשמת שימשה כמדריכתה. בין השנים 2015-2017, בהיותה של הקטינה כבת 11-12 במספר רב של הזדמנויות בפנימייה, ביצעה הנאשמת בקטינה מעשים מגונים ומעשי אינוס. במהלך התקופה, קנתה הנאשמת לקטינה מתנות שונות, העדיפה אותה על פני החניכות האחרות בקבוצה שבפנימייה, הזמינה אותה לישון בחדרה, התירה לה להשכים באיחור, ונמנעה מלגעור בה.

קראו גם:  הסופר הבריטי המפורסם סלמאן רושדי נדקר בניו יורק, החשוד נעצר
תמונת ארכיון

הוסיפו תגובה לכתבה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button
דילוג לתוכן