בית מבזקים "ישראל תקפה בעזה ביום השנה ה-47 להצתת מסגד אל-אקצא"

"ישראל תקפה בעזה ביום השנה ה-47 להצתת מסגד אל-אקצא"

סגן המזכיר הכללי של הליגה הערבית, אחמד בן חלי
סגן המזכיר הכללי של הליגה הערבית, אחמד בן חלי

הליגה הערבית גינתה היום (שלישי) את התקיפות הישראליות שבוצעו לאחרונה ברצועת עזה. סגן המזכיר הכללי של הליגה הערבית אחמד בן חלי, אמר כי הקהילה הבינלאומית חייבת לפעול באופן דחוף כנגד "היהירות" (לדבריו) הישראלית ולא להתעלם ממצוקתו של העם הפלסטיני.

בן חלי הוסיף כי ישראל פועלת מעת לעת בתוקפנות כלפי העם הפלסטיני בנוסף למצור המתמשך על רצועת עזה. עוד ציין כי הממונה על סוכנות הסעד והתעסוקה של האו"ם לפליטים (אונר"א) הפיר קרנפול יגיע בתחילת החודש הבא לפגישה עם הליגה הערבית שם ידונו בכל ההיבטים והעבודה בכדי לסייע לפליטים הפלסטינים ולתת פתרון למשבר הכלכלי ברצועה.

בן חלי הוסיף כי ישראל תמיד בוחרת את העיתוי בכדי ליצור פרובוקציות ולעורר את רגשותיהם של העם הפלסטיני, התקיפה האחרונה ברצועת עזה הייתה דווקא ביום השנה ה-47 להצתת מסגד אל-אקצא.

הליגה הערבית וההנהגה הפלסטינית בתיאום עם מדינות ערב, מנהלים מאבק דיפלומטי בכל הפורומים הבינלאומיים, ביניהם האו"ם וארגון אונסקו בכדי להחזיר לעם הפלסטיני את זכויותיו ולשים קץ לכיבוש. "עלינו להוביל קו ברור בפני מועצת הביטחון והקהילה הבינלאומית ותפקידנו החשוב הוא להביא לידיעתם את חומרת המעשה של ישראל וחוסר היציבות במזרח התיכון שהיא גורמת". אמר בן חלי והדגיש "הנושא הפלסטיני תמיד יישאר הייסוד והמפתח ליציבות באזור, הקהילה הבינלאומית חייבת להבין את זה לפני שיהיה מאוחר, להשיג פתרון לנושא הפלסטיני זהו צעד חיוני".

תקיפת צהל ברצועת עזה
תקיפת צהל ברצועת עזה
[hana-code-insert name='ALL' /]

דעתכם חשובה לנו – כתבו תגובה