מבזקיםתאונות דרכים

שני פצועים בתאונת דרכים סמוך לפוריה, אישה בת 30 במצב קשה

שני פצועים בתאונה לפני זמן קצר (שלישי) במעורבות שלושה כלי רכב בכביש 768 סמוך למרכז הרפואי צפון (פוריה). חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו להם טיפול רפואי ופינו אותם למרכז הרפואי. אישה כבת 30 במצב קשה עם חבלה רב מערכתית ופצוע נוסף במצב קל. בוחני אגף התנועה של משטרת ישראל חוקרים את נסיבות התאונה.

פראמדיקים של מד"א אילן אדרי ומאיר בן יאיר סיפרו: "היינו בכוננות על מסוק מד"א-הצלה אייר במנחת בבית החולים וקיבלנו קריאה ממוקד 101 של מד"א על תאונת דרכים בכביש הסמוך אלינו ויצאנו מיד על גבי אמבולנס של מד"א למקום. ראינו אישה כבת 30 כשהיא מחוסרת הכרה וסובלת מחבלה רב מערכתית קשה. הענקנו לה טיפול רפואי ראשוני ופינינו אותה לבי"ח כשמצבה קשה. פצוע נוסף במקום סבל מחבלות קלות וגם הוא טופל ופונה באמבולנס נוסף של מד"א לבי"ח".

רבקה רובין, עמנואל טמם ונתנאל אזרזר חובשי איחוד הצלה מסרו: "מדובר בתאונה עם מעורבות שלשה כלי רכב. הענקנו סיוע רפואי ראשוני בזירה לנפגעת קשה (כבת 30) שפונתה להמשך טיפול בבית החולים פוריה. בנוסף טופל בזירה נפגע נוסף במצב קל."

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן

חובשי הצלה יעקב וייל ואליעזר זלצמן מדווחים: "כשהגענו לזירת תאונת הדרכים, מצאנו אשה כבת 30 עם חבלה רב מערכתית לאחר שנפגעה בתאונת דרכים בין שלושה רכבים. יחד עם חובשים ופראמדיקים של מד"א, הענקנו לה טיפול רפואי ראשוני, הכולל קיבוע וחבישות, והיא פונתה במצב קשה להמשך טיפול בחדר הטראומה בבית החולים צפון-פוריה.
בנוסף הענקנו טיפול רפואי ראשוני לגבר כבן 30 שנפגע באורח קל, והוא פונה להמשך קבלת טיפול רפואי בבית החולים."

צילום: דוברות הצלה
צילום: דוברות איחוד הצלה – מחוז צפון
בית חולים פוריה - מד"א ירדן
אילוסטרציה. צילום: חדשות מבזק לייב

Back to top button