מבזקיםמשפטי/פלילי

נעצר מתנדב איחוד והצלה בחשד שסחר בסמים באמצעות קטנוע של הארגון

אתמול (שני) בשעות הערב המוקדמות, התקבל דיווח במחוז ירושלים על עסקת סמים שמבוצעת ברחוב פארן בירושלים. עם קבלת הדיווח הוזעקו למקום שוטרי מחוז ירושלים. השוטר שהגיע ראשון למקום מיחידת האופנועים של תחנת לב הבירה, הבחין באופנוע החשוד כמעורב בעסקת הסמים. לתדהמתו גילה כי מדובר באופנוע של ארגון איחוד והצלה, כשעליו רוכב האופנוע המתנדב בארגון.

השוטר עיכב תחילה לבדיקה את החשוד (בשנות העשרים לחייו, תושב מועצה אזורית מטה בנימין). במהלך הבדיקה ערך השוטר חיפוש באופנוע ועל גופו של החשוד.בחיפוש המשטרתי התגלו בתאי האופנוע השונים, חומר החשוד כסם מסוג קנאביס בעשרות שקיות ארוזות המוכנות להפצה, סיגריות אלקטרוניות ובקבוקים עם חומר החשוד כשמן קנאביס, אצבעות חשיש במשקל של כ-150 גרם ועוד.
בארגז האחורי של האופנוע נתפסו 20,000 ש״ח במזומן.

בעקבות כך, החשוד שהינו מתנדב כונן באיחוד והצלה, נעצר לחקירה בתחנת לב הבירה בחשד לסחר בסמים. האופנוע שהיה ברשותו נתפס, ובנוסף נתפס גם נשקו אזרחי שאותו הוא נושא ברישיון. לאחר שנחקר במשטרה נכלא. היום הובא לבימ״ש השלום בירושלים בבקשה להאריך את מעצרו. מעצרו של החשוד הוארך ב-6 ימים עד לתאריך 30.6, זאת בהתאם לצרכי החקירה ולצורך מיצויה.

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן

מפקד תחנת לב הבירה נצ״מ שלומי טובול אמר: ״קטנוע של ארגון חירום והצלה מלא בסמים הוא אינו מראה שכיח. השימוש שעשה החשוד באופנוע של ארגון חירום והצלה בכדי להסוות סמים ופעילות פלילית של סחר בסמים, בזוי וראוי לכל גנאי. מעבר לפשיעה שבה היה מעורב, הוא גם פגע בשמו של הארגון החשוב שבו הוא מתנדב. אנחנו נמשיך בחקירה במטרה למצות עמו את הדין, ובפעילות הנחושה שלנו נגד סוחרי ומפיצי הסמים״.

סמים
צילום: דוברות המשטרה
סמים
צילום: דוברות המשטרה
סמים
צילום: דוברות המשטרה
סמים
צילום: דוברות המשטרה
סמים
צילום: דוברות המשטרה
סמים
צילום: דוברות המשטרה
סמים
צילום: דוברות המשטרה
קטנוע - איחוד והצלה
צילום: דוברות המשטרה
כסף - שטרות - אקדח
צילום: דוברות המשטרה

Back to top button