מבזקיםמשפטי/פלילי

בן 30 מבת – ים נעצר בחשד להחזקה וסחר בסמים

במסגרת המאבק המשטרתי המתמשך נגד הסחר בסמים בניגוד לחוק, בוצעה החודש פעילות סמויה של בלשי היחידה המרכזית במחוז ירושלים נגד סוחר סמים, שמכר סמים לבגירים וקטינים באזור ירושלים.

לפני שבועיים (20.6), הבחינו בלשי המשטרה ברכבו של הנאשם בעת ביצוע עיסקאות סחר בסמים למספר "קליינטים". בעקבות כך, בוצע מעצרו של הנאשם, תושב בת ים בשנות ה- 30 לחייו.בחיפוש שערכו הבלשים ברכבו, אותרו ונתפסו: מריחואנה וחשיש, שמן חשיש ועוגיות חשיש, במשקל של מספר קילוגרמים. הנאשם נעצר והועבר לחקירה בימ״ר ירושלים. מעצרו הוארך בבית המשפט מעת לעת.

מהחקירה בנוער חשיפה ימ״ר ירושלים, עולה כי הנאשם היה קובע עם ״קליינטים״ מקומות מפגש שונים באזור ירושלים למסירת הסמים, זאת באמצעות היישומון טלגרם. הנאשם מכר להם חשיש בתמורה ל- 35-70 ש״ח לגרם סמים, וככל שהכמות הייתה גדולה יותר, כך המחיר לגרם סמים היה קטן יותר, בהתאמה.

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן

בימים האחרונים הושלמה החקירה בעניינו של הנאשם ובוססו נגדו ראיות ל- 7 עסקאות של סחר שיטתי ומתמשך בסמים, בעסקאות שבוצעו במהלך השבועות האחרונים, ובתיק נוסף של החזקת סמים שלא לצריכה עצמית. היום, הגישה נגדו יחידת התביעות המשטרתית במחוז ירושלים כתב אישום, עם בקשה להורות על מעצרו עד לתום ההליכים המשפטיים.

סמים
צילום: דוברות המשטרה
סמים
צילום: דוברות המשטרה

Back to top button