מבזקיםמשפטי/פלילי

כתב אישום: רצח את אשתו בפטיש וקבר אותה בבור שחפר

פרקליטות המדינה הגישה לבית המשפט המחוזי בחיפה כתב אישום נגד רביע עמאש בן 44 תושב ג׳סר א זרקא בגין רצח בנסיבות מחמירות ושיבוש מהלכי משפט. הנאשם רצח את אשתו בפטיש גלגל את הגופה בשטיח וקבר את הגופה בבור שהוא חפר.

לפי עובדות כתב האישום שהגיש עו״ד יוסי גימפל מפרקליטות מחוז חיפה, הנאשם וסמייה ז״ל ילידת 90 היו נשואים ולהם ארבעה ילדים. בתקופה שקדמה לתאריך 30.5.24 היו יחסיהם של הנאשם והמנוחה מעורערים.

בלילה שבין ה- 30.5.24 לבין ה- 31.5.24, העיר הנאשם את המנוחה משנתה, ניגש אליה כשהוא אוחז בפטיש והיכה אותה בחוזקה בראשה פעמיים ובכל אותה עת ישנו ילדיהם הקטינים בבית. כתוצאה מהמכות נגרמו למנוחה חבלות בגולגולת שגרמו למותה.

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן

הנאשם שטף את הפטיש במים ובהמשך גם שטף סדין וכרית שהיו מגואלים בדם המנוחה. לאחר מכן, קשר את המנוחה בחבל, עטף את ראשה של המנוחה בשקית ניילון, ואת גופה בשלושה שקים גדולים. בהמשך, גלגל הנאשם את גופת המנוחה בתוך שטיח, גרר את הגופה מחוץ לבית והכניס לתא המטען, וחזר אל הבית. כל זאת עשה הנאשם על מנת לטשטש ולהעלים ראיות לביצוע מעשה הרצח ובכוונה למנוע או להכשיל הליך שיפוטי.

לאחר כמה שעות יצא הנאשם מהבית יחד עם הקטינים ונסע איתם ברכב לבית הוריו בג'סר א-זרקא, כאשר גופתה של המנוחה נמצאת בתא המטען של הרכב. לאחר מכן הנאשם והקטינים נכנסו לרפת שבבעלות המשפחה. בשלב זה, כשהקטינים ברפת, נטל הנאשם את חפירה, יצא ממנה וחפר בור בערוץ שנמצא מתחת לשטח עפר סמוך לרפת.

הנאשם הוציא את גופת המנוחה מתא המטען של הרכב, השליך אותה אל הערוץ, הכניס אותה לתוך הבור וכיסה את הבור באדמה. לאחר מכן הנאשם רכש בחנות בג'סר א-זרקא מכשיר טלפון נייד וחזר אל הבית.

לאחר מכן שלח הנאשם לאימה של המנוחה הודעה בוואטסאפ מהטלפון, תוך שהוא מציג את עצמו בכזב כמנוחה בה כתב "אמא אני סמייה השארתי את הטלפון בכוונה על מנת שרביע לא ישגע אותי הוא לא יודע שאני יצאתי שאני יגיד עם חברה שלי לשארם א-שייח' תשע לילות ועשרה ימים בגלל שהוא יושב בבית הילדים אצלו …".

לאחר שבני משפחת המנוחה ניסו להשיגה בטלפון ללא מענה מצידה, ניגשה אימה אל הבית ושאלה את הנאשם היכן המנוחה. הנאשם השיב כי המנוחה יצאה בבוקר לעבודה והשאירה את הטלפון והרכב שלה בבית. הפרקליטות מבקשת לעצור את הנאשם עד תם ההליכים המשפטיים נגדו.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Back to top button