מבזקיםפוליטי / מדיני

נעמה לזימי קיבלה את אות אבירות השלטון בקטוגריית מאבק חברתי

חברת הכנסת נעמה לזימי קיבלה לפני זמן קצר (חמישי) את אות אבירות השלטון של התנועה לאיכות השלטון לשנת 2024 בקטגוריית מאבק חברתי.

נעמה לזימי: ״זו זכות עבורי להיות בין הנבחרת הראויה והטובה הזו. הפרס הזה הוא קודם כל של ציבור ענק שיוצא כל שבוע כבר שנה וחצי להיאבק על דמותה של ישראל, על התיקון ועל התקומה. של כל אלו שנלחמים ברחובות מידי שבוע על ערכי האומה. של כל אלו שפועלות על מדינה שתקח אחריות על אזרחיה ותדאג לנו. של המשפחות שיוצאות לרחובות כדי להשיב את יקירהן.ם ומזכירות לנו שקדושת החיים היא הבסיס והמהות של ישראל."

עוד אמרה: "של אלו שמבינות את החשיבות של מנהל תקין, אחריות ציבורית ושלטון הגון וחומל. של אלו שפועלים יום יום לשיקום המערכות הציבוריות, חיזוקן ושיקומן עבור החיים בכבוד כאן. של מי שנאבקים בפוליטיזציה של כל מערכות השלטון והחוק ובשחיתות ובסיאוב עבור מבינה מתוקנת וראויה ליושביה. של כל מי שיודעות שאיכות השלטון היא תקוותה של ישראל שאנו חולמים עליה. זכות וגאווה לעמוד לצד הציבור יום יום, בכנסת וברחובות. אני יוצאת אחרי הציבור והם אלו שנותנים לי את הכוחות להמשיך ללא מורא ולייצג אותם בכל מקום עבור ישראל טובה יותר לכולנו.״

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן
נעמה לזימי
ארכיון. צילום: דוברות הכנסת – נועם מושקוביץ'

Back to top button