חדשות הארץמבזקים

ראש מועצת שומרון: "אנחנו חייבים לעז וחבריו ניצחון במלחמה הזו"

סמ"ר עז ישעיה גרובר (20) ששירת בהנדסה קרבית, בן היישוב טל מנשה שבשומרון, נפל אתמול (שבת) באסון הנמר"ה (נמ"ר הנדסי) באזור רפיח שבדרום רצועת עזה.

גרובר הותיר אחריו הורים, חיים ושירה ו- 5 אחים ואחיות. הוא שירת בהנדסה קרבית, בן למשפחה שורשית מבוני היישוב טל מנשה שבשומרון.

ראש מועצת שומרון יוסי דגן ספד לו: "עז, בחור יפה תואר, מטובי בנינו, בן למשפחה שורשית בשומרון, מאבני היסוד של הישוב טל מנשה, נפל היום כגיבור בקרבות נגד אויבינו הארורים. הוא חלם לשרת שירות משמעותי, להגן על מדינת ישראל, על העם ועל הארץ. כשישבתי אמש עם אמו שירה, היא סיפרה לי כי הוא היה איש אמת כולו מלא בלב, אידיאליסט גדול, והוסיפה כי היא בטוחה כי אם היו שואלים אותו גם עכשיו אם להיכנס שוב לעזה, הוא היה אומר שהוא נכנס, למרות שהיה יודע שייהרג".

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן

עוד הוסיף דגן: "משפחת השומרון ועם ישראל מחבקים את המשפחה האצילית הזו, מחלוצי ובוני הארץ ביום הקשה הזה. אנחנו חייבים לעז וחבריו, ניצחון במלחמה הזו והחזרת הכבוד הלאומי והביטחון לתושבי מדינת ישראל בכל מקום שהם".

יו"ר הישוב טל מנשה יובל בוצר: "עז בן היישוב שגדל ביישוב היווה "דבק מחבר " לחבריו ולבני הנוער. גיבור בשדה הקרב תמיד חייך. נתן תחושה טובה. הגיש עזרה בשמחה בכל עת. בנם של חיים ושירה גרובר תושבי היישוב האהובים. אח ליסכה, רעיה, מוריה, נעם ושי. היישוב מחבק את המשפחה היקרה!"

סמ"ר עז ישעיה גרובר
סמ"ר עז ישעיה גרובר. צילום: באדיבות המשפחה

Back to top button