מבזקיםמשפטי/פלילי

תיעוד: פרץ והשחית פאות לנשים חרדיות ממניעים אידיאולוגיים

בתאריך 24.5 הוגשה תלונה למשטרה בעקבות התפרצות לעסק בירושלים וגרימת נזק בשווי כספי רב. מיד עם קבלת התלונה, פתחה תחנת לב הבירה במחוז ירושלים בחקירה במטרה לזהות ולאתר את החשוד שביצע את המעשה, אשר תועד במצלמות האבטחה המותקנות במקום. במסגרת החקירה ומגוון פעולות חקירה שבוצעו ביום חמישי שעבר נעצר הנאשם, תושב ירושלים בן 43, בהתפרצות והשחתת הרכוש בחנות.

מחקירת המקרה ועל פי עובדות כתב האישום שהוגש נגדו היום (חמישי), עלה כי בתאריך 24.5 לפנות בוקר פרץ הנאשם אל בית העסק. לאחר שנכנס לתוכו, השחית הנאשם עשרות פאות, תוך ריסוסן בצבע וגזירתן של מספר רב של פאות, ולאחר שביצע את זממו נמלט מהמקום. להערכת בעלת העסק, גרם במקום נזק כספי רב של למעלה מחצי מיליון ש"ח.

הנאשם שנעצר על ידי הבלשים, הועבר לחקירה בתחנת לב הבירה בירושלים. מעצרו הוארך בבית המשפט לטובת מיצוי הפעולות הנדרשות בעניינו. בימים האחרונים חקירתו הסתיימה והיום, הגישה נגדו יחידת התביעות המשטרתית במחוז ירושלים כתב אישום, לצד בקשה מבימ"ש להורות על מעצרו עד לתום ההליכים המשפטיים.

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן

סנ"צ ליאור בן שלום, קצין החקירות והמודיעין בתחנת לב הבירה, התייחס למקרה וציין: ״נאשם זה פעל ככל הנראה ממניעים אידיאולוגים שבהם הוא מאמין- האוסרים על שימוש בפאה בקרב נשים חרדיות, וביצע מעשים פליליים בכך שפרץ לבית עסק והסב נזק משמעותי במקום. מאמצי החקירה שלנו, שהחלו מיד עם קבלת התלונה על המקרה, הניבו פרי לאחר שביצענו פעולות חקירה מגוונות במטרה לאתרו ולעצור אותן. בלשי תחנת לב הבירה עצרו את החשוד, וחוקרי התחנה הצליחו לגבש נגדו תשתית ראייתית לביצוע המעשים- מה שהוביל לכתב האישום שהוגש נגדו״.

צילום: דוברות המשטרה
צילום: דוברות המשטרה

Back to top button