צרכנות

ביטוח נסיעות המשתלם ביותר לבני גיל הזהב בשוק הביטוח

קרדיט תמונה PEXELS

בני גיל הזהב ובעיקר מעל גיל 80 מחפשים לא מעט חברות ביטוח שתענה על הצרכים של טיפול רפואי במקרה חירום בחו"ל ובמחיר משתלם שמשאיר גם כסף לטייל, חברת הביטוח "הראל" היא מחברות הביטוח הגדולות והמובילות בישראל מזה שנים רבות. ספציפית בתחום ביטוחי הנסיעות לחו"ל וגם לבני הגיל השלישי, הפוליסות של הראל הן מהמבוקשות והנמכרות ביותר בישראל. מה הופך דווקא את ביטוח הנסיעות של הראל לביטוח הנכון עבור מבוטחים מעל גיל 80 ומאילו יתרונות אנחנו עשויים ליהנות במידה ונרכוש את ביטוח הנסיעות שלנו דווקא מחברה זו?

ביטוח נסיעות לחו"ל של הראל – יתרונות בלעדיים למבוטחים מעל גיל 80

חברת הביטוח הראל מציעה כמה וכמה יתרונות משמעותיים על פני מרבית האלטרנטיבות, ואלו באות במיוחד לכדי ביטוי כאשר מדובר בביטוח נסיעות לחו"ל. גם השוואת מחירי ביטוח מקצועית, דוגמת זו שאנו מציעים כאן ב"שוק הביטוח" מעלה פעמים רבות את הפוליסה של הראל כאחת מהמשתלמות והאטרקטיביות ביותר, והחברה זוכה בדרך כלל למיקום גבוה יחסית בדירוג חברות הביטוח עליו מתבססות ההמלצות וההשוואות הללו.

אחד היתרונות המשמעותיים ביותר של "הראל" כחברת הביטוח שתעניק לכם את הכיסוי הביטוחי עבור נסיעה לחו"ל, הוא הגודל והוותק. מדובר באחת מחברות הביטוח הגדולות, המנוסות והוותיקות ביותר בישראל, עם עשרות שנות ניסיון בטיפול בתביעות של לקוחות אשר נזקקו להפעיל את ביטוח הנסיעות במהלך שהייתם בחו"ל. במיוחד כאשר מדובר באירוע רפואי מורכב יחסית המתרחש במדינה זרה, להתנהלות ולאופן הטיפול של חברת הביטוח שלנו קיימת חשיבות רבה ומכרעת.

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן

גם מבחינת היקף הכיסוי המוצע בפוליסה, הראל במקרים רבים מובילה את המדדים – החברה מציעה פוליסות של ביטוחי נסיעות גם למבוטחים מעל גיל 75, כולל לקוחות מבוגרים ואף קשישים, כאלו הסובלים ממצב רפואי כרוני ועוד. גובה הכיסויים אינו נופל מאלו המציעות חברות הביטוח האחרות, ובכל מקרה הכיסויים המקסימליים להם מתחייבת החברה כמעט תמיד גבוהים בהרבה מכל עלות רפואית שתהיה לנו בפועל בעקבות פציעה או מחלה בעת השהייה בחו"ל.

גם בכל הנוגע לקורונה (אשר עדיין רלבנטי לביטוחי נסיעות…) הראל היא אחת החברות המציעות את הטיפול הנרחב והמכליל ביותר, הכולל גם כיסויים בגין ביטולי טיסות ברגע האחרון בעקבות הידבקות בנגיף.

יתרונות נוספים שמציינים לקוחות בנוגע לביטוח הנסיעות של הראל הם חיתום רפואי המאפשר לרכוש אונליין גם ביטוח נסיעות לחו"ל מעל גיל 80 . גם אפליקציית "הראל חו"ל" מצוינת כיתרון על ידי לקוחות רבים, שכן באמצעותה ניתן להתנהל בנוחות ובקלות מול החברה גם במהלך השהייה בחו"ל, ולסדר את כל מה שצריך לסדר ללא המתנה מיותרת וללא בזבוז של זמן הכרוך בלחץ ובעוגמת נפש.

באופן כללי ניתן לציין כי ביטוח נסיעות לחו"ל של חברת ביטוח גדולה, מוכרת וכזו הידועה בביטוחי הנסיעות המשתלמים שלה, יעניק לכם שקט נפשי רב יותר ויבטיח כי לא משנה מה חלילה יקרה לכם בעת השהייה בחו"ל, לא תצטרכו לדאוג לשום עניין כספי או פרוצדוראלי ותוכלו להתמקד אך ורק בהחלמה. במקרה המצער בו חולים או נפצעים במהלך השהייה מחוץ למדינה – זה שווה הכל…

Back to top button