מבזקיםספורט

איגוד הכדורסל בודק אפשרות להקים קבוצה בעוטף עזה

לפני מספר ימים, התקיימה באיגוד הכדורסל ישיבה בנוכחות יו"ר האיגוד עמוס פרישמן, המנכ"ל יעקב בן שושן וראשי האגף המקצועי, עם האלוף במיל' טל רוסו. בעקבות הפגישה, נבדקת אפשרות שמנהלת תקומה תקים קבוצה בליגה הלאומית, בשיתוף איגוד הכדורסל. לאחר שהרעיון נבדק עקרונית, מועלית בימים אלו אפשרות שנבחרת העתודה בחיזוק שני שחקנים זרים, תהיה הקבוצה שתשחק בעוטף כקבוצה מן המניין בליגה הלאומית. לפי ההצעה, השחקנים יעברו לגור בעוטף בפורמט של אקדמיה ושם גם תשחק הקבוצה את משחקי הבית שלה. השחקנים הצעירים יקבלו מעטפת מלאה ומקצועית כאשר הכוונה היא שהמסגרת החדשה תעזור להם להמשך הקריירה.

היום הגיע האלוף רוסו למפגש עם יותר מ-50 שחקני הסגל הרחב של נבחרות העתודה והנוער, פרס את משנתו, הסביר את החזון שלו מאחורי הפרויקט ויחד עם המנהל המקצועי של הנבחרות הצעירות פיני גרשון ורכז האגף ערן עטיה, העבירו לשחקנים הצעירים כמה שיותר אינפורמציה שיש ברשותם בשלב זה. המטרה היא שהסגל יורכב בעיקר מבוגרי נבחרת הנוער שאמורים להתגייס יחד לצה"ל הקיץ אחרי אליפות אירופה והשנתון הצעיר יותר בנבחרת העתודה. רוסו אגב, היה שחקן כדורסל בהפועל גליל עליון בצעירותו ועזר להפועל גליל עליון לעלות לליגה הלאומית.

יו"ר האיגוד עמוס פרישמן אמר: "מדובר ברעיון מבורך בו איגוד הכדורסל יכול תרום משהו לחוסן הלאומי בעוטף ולשחקן הישראלי. מדובר בפרויקט מורכב, משולב בהרבה היבטים ואנו מקווים שיקרום עור וגידים".

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן
אלוף במיל' טל רוסו. צילום: דוברות עיריית באר שבע

Back to top button