כלכלהמבזקים

אם רכשתם את המאווררים הללו – תפסיקו להשתמש בהם

הודעת אזהרה לציבור: הממונה על התקינה במשרד הכלכלה והתעשייה מבקש להזהיר את הציבור משימוש במוצרים: מאווררים תעשייתים 20 אינץ' Muller/Roper, נושאי הסימון: דגם: FES-45, ברקוד: 7290109845609
יצרן: SHANZEN, ארץ ייצור: סין, שנת ייצור: 2023, יבואן: אליהו שיווק חשמל בע"מ.

בבדיקה שנערכה מטעם הממונה על התקינה באמצעות מכון התקנים, נמצא כי המוצר אינו עומד בדרישות התקן הישראלי הרשמי החל עליו: ת"י 900 חלק 2 חלק עשרוני 80 – בטיחות מכשירי חשמל ביתיים ומכשירים דומים: דרישות מיוחדות למאווררים.

סוג סיכון: התחשמלות – פתיל הזינה אינו מעוגן מספיק חזק בחלק הפנימי של המכשיר ולכן אחד או יותר מגידי הפתיל עלול להתנתק ולגרום לקצר והתחשמלות.ההתנגדות גיד הארקה גבוהה מהנדרש בתקן, דבר המגדיל את הסיכון להתחשמלות במקרה של קצר במכשיר.

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן

המחזיק במוצר שבתמונה מתבקש להפסיק את השימוש בו. המכירה בחנויות אסורה בהחלט! לבירורים נוספים ניתן לפנות בדוא"ל:[email protected] או בטלפון: 074-7502300.

הממונה על תקינה מדגיש כי על פי חוק התקנים תשי"ג-1953, אין לייצר, למכור ולייבא מוצר שאינו עומד בדרישות התקינה החלות עליו. מינהל התקינה במשרד הכלכלה והתעשייה ימשיך לבצע בדיקות שוטפות ויזומות בנוגע למוצרים עליהם חל תקן רשמי, ומי שאינו עומד בהוראות התקינה צפוי לסנקציות הן במישור המנהלי והן במישור הפלילי.

מאווררים
צילום: משרד הכלכלה והתעשייה

Back to top button