מבזקיםתאונות דרכים
רוכב אופנוע נפצע בינוני בתאונת דרכים בכביש, סמוך למחלף קסם
תאונת דרכים אירעה לפני זמן קצר (שני) בין אופנוע לרכב פרטי בכביש 5 סמוך למחלף קסם. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבית החולםי בלינסון, רוכב אופנוע גבר כבן 40 במצב קשה, עם חבלה רב מערכתית ו-2 פצועים מהרכב במצב קל.
חובש רפואת חירום במד"א יוחאי עצמון סיפר: "רוכב האופנוע שכב על הכביש כשהוא מחוסר הכרה וסובל מחבלה רב מערכתית תוך כדי הטיפול הרפואי העלנו אותו לניידת טיפול נמרץ של מד"א ופינינו אותו לבית החולים כשמצבו קשה. 2 נפגעים נוספים מהרכב נפצעו באורח קל ופונו גם באמבולנס מד"א לבית החולים כשמצבם קל."
![מחלף קסם - תאונה - אופנוע](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2024/05/WhatsApp-Image-2024-05-20-at-11.34.28.jpeg?resize=500%2C375&ssl=1)