מבזקיםמשפטי/פלילי

סוף שבוע של חיפושים וממצאים במתקני הכליאה של שירות בתי הסוהר

במהלך סוף השבוע האחרון וכחלק מהפעילות המבצעית השוטפת של לוחמי הכליאה והיחידות המיוחדות של שירות בתי הסוהר, בוצעו חיפושים במתקני הכליאה. במחוז המרכז ימ״ר בתי הסוהר ערכו תצפית באמצעות אמצעים טכנולוגיים מתקדמים בבית הסוהר-'אילון׳ כנגד אסיר במהלך ביקור.

לוחמי היחידה הבחינו באסיר בולע דבר מה במהלך הביקור והובילו אותו לבית החולים-'אסף הרופא׳ לביצוע בדיקות רפואיות, במהלכן זוהה עצם זר בגופו של האסיר. בתום הליך נפלט מגופו של האסיר חומר החשוד כסם מסוכן במשקל של כ-16 גרם, כנגד האסיר החל הליך פלילי ומשמעתי.

כמו כן, בזמן ביצוע ספירת ערב בבית סוהר בטחוני במרכז הארץ, כוח לוחמי כליאה בפיקוד מפקד משמרת הבחין במגבת התלויה באופן שעורר את חשד הכוח. כאשר כוח לוחמי הכליאה של בית הסוהר בדק את המגבת נמצאו דוקרן וכתובות לאומניות, כלל האסירים בתא יישפטו ויענשו משמעתית.

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן

במחוז הצפון, במהלך חיפושים שערכו לוחמי הכליאה בבית הסוהר-'צלמון׳ נמצא חומר החשוד כסם מסוכן במשקל של כ-4 גרם וצינוריות כלי עישון בקופסת תבשיל אישי. כלל האסירים בתא יישפטו ויענשו משמעתית על ידי מפקד היחידה. בנוסף, בעקבות מידע מודיעיני מדויק שהתקבל בבית הסוהר-׳צלמון׳, בוצע חיפוש על ידי כוח לוחמי כליאה של היחידה בפיקוד מפקד המשמרת בתאו של עצור.

בבדיקת בגדיו של העצור, נמצא בתפר התחתון חומר החשוד כסם מסוכן במשקל של כ-6 גרם. כנגד העצור החל הליך משמעתי ופלילי.

דוברות שירות בתי הסוהר
דוברות שירות בתי הסוהר

Back to top button