מבזקיםמשפטי/פלילי

העבריין יוסי מוסלי מואשם בהשלכת רימון במסגרת סכסוך בין ארגוני פשע

פרקליטות המדינה הגישה לפני זמן קצר (ראשון) לבית המשפט המחוזי בתל אביב כתב אישום נגד יוסי מוסלי ושלושה נאשמים נוספים, אשר במסגרת סכסוך אלים בין שתי חבורות פשע, מוסלי וחייא, זרקו רימון רסס ליד דירתו של עדן חתויל בחולון, המשתייך לחבורה בראשה עמד ערן חייא.

כתב האישום מייחס לארבעת הנאשמים- יוסי מוסלי (47), אלירן פיטוסי (37), אורין נוי (22), יהונתן יעיש (23), ביצוע עבירות של חבלה בכוונה מחמירה, קשירת קשר לבצוע פשע, היזק מכוון בחומר נפיץ ונשיאת נשק. בנוסף, לנאשם מיוחסות אף עבירות של שיבוש מהלכי משפט והדחה בחקירה.

בהתאם לכתב האישום, שהוגש על ידי עו"ד גיא רוסו מפרקליטות מחוז ת"א, גמלה בלבו של הנאשם יוסי מוסלי ההחלטה לפגוע בבני משפחתו של עדן חתויל. זאת, לאחר מעצרו של חתויל והגשת כתב האישום נגדו לפני כחודשיים המייחס לו שותפות בשני אירועים בהם חבורת חייא ניסתה לרצוח את אלי מוסלי, אחד מראשי חבורת מוסלי, באמצעות מטען רב עוצמה.

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן

לשם כך, קשר מוסלי קשר עם שלושת הנאשמים הנוספים ובמסגרת הקשר, בהנחייתו של מוסלי, הגיעו שני נאשמים לפני כחודש לבניין מגורים בחולון בו מתגוררת משפחתו של חתויל והשליכו רימון רסס למסדרון בקומה 7 הסמוך לדירה. רימון הרסס התפוצץ בקומה ונגרם נזק רב לקומה ולדירות.

מיד לאחר מכן, נמלטו שני הנאשמים מהמקום ובמהלך הבריחה נטשו את הרכב בתל אביב. למחרת, בעקבות חששם כי הרכב יאותר ע"י המשטרה, הורה נאשם 2 לאשתו שעבורה הושכר הרכב, למסור גרסת שקר בחקירתה במשטרה כי אנשים רבים עושים שימוש ברכב.

הפרקליטות מבקשת מבית המשפט להורות על מעצרם של הנאשמים עד לתום ההליכים המשפטיים נגדם.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab
Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Back to top button