חדשות הארץמבזקים
מטח הרקטות גרם לשריפות, 10 צוותי כיבוי פועלים באזור קריית שמונה
עשרה צוותי כיבוי מתחנת גליל-גולן בסיוע צוותים מתחנות נוספות מהמחוז הצפוני, פועלים בשעה זו (שישי) בשתי זירות שריפה עיקריות שפרצו בשטחים פתוחים במרחב העיר קריית שמונה.
מפקד מחוז צפון, תת-טפסר יאיר אלקיים, הנוכח במקום אמר כי "לוחמי האש פועלים בחירוף נפש לבלימת הלהבות בקו הבתים כשכל העת נשמעות התרעות ירי במרחב. מזג האוויר בשילוב המטח הכבד הביא לריבוי זירות – תרחיש שנערכנו אליו והגבנו בכוח מתוגבר בהתאם".
![שריפה - מטחי רקטות - קריית שמונה](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2024/05/WhatsApp-Image-2024-05-10-at-21.40.41-1.jpeg?resize=375%2C500&ssl=1)
![שריפה - מטחי רקטות - קריית שמונה](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2024/05/WhatsApp-Image-2024-05-10-at-21.40.41.jpeg?resize=375%2C500&ssl=1)