חדשות הארץמבזקים

צה"ל הטיל כרוזים מעל רפיח: "למען שלומכם, התפנו באופן מיידי"

בדקות האחרונות (שני) הוטלו כרוזים בהם צה״ל קורא לתושבים בשכונות המזרחיות של רפיח להתפנות באופן זמני לאיזור ההומניטרי המורחב, פינוי זה מתבצע באמצעות כרוזים, הודעות SMS, שיחות טלפון ושידורי מדיה בערבית.

הטלת כרוזים - רצועת עזה
שימוש לפי סעיף 27 א' לחוק זכויות היוצרים

בכרוז האדום שהופץ נכתב בערבית (בתרגום לעברית): "אל כל התושבים והחוסים באזור העיירה אלשוכה ושכונות אל-סלאם, אל-ג׳נינה, תבה זראע, ואל-ירמוכ, והבלוקים: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 28, 270. צה"ל יפעל בעוצמה רבה כנגד ארגוני הטרור באזור בו אתם נמצאים, כפי שפעל עד כה. כל הנמצא בסמוך לארגוני טרור מסכן את עצמו ואת בני משפחתו. למען שלומכם, צה״ל מפציר בכם להתפנות באופן מיידי לאזור ההומניטרי המורחב במרחב אלמואסי. אנו מזהירים אתכם שהעיר עזה עודנה אזור לחימה מסוכן, הימנעו מחזרה צפונית לנחל עזה. אנו מזהירים אתכם מלהתקרב לגדר הביטחון המזרחית והדרומית. צבא ההגנה לישראל."

כרוזים - הודעת דובר צה"ל
קרדיט: דובר צה"ל

בכרוז הכחול שהופץ נכתב בערבית (בתרגום לעברית): "צה"ל מודיע על הרחבת האזור ההומניטרי שבמרחב אלמואסי. מעתה, האזור יפרס מדיר אל-באלח בצפון ועד בלוקים 2323, 2371, 2360, בדרום ובמזרח עד למרכז העיר חאן יונס כפי שמופיע במפה המצורפת. באזור זה יימשך הסיוע ההומניטרי המורחב. צה"ל ימשיך להילחם בארגוני הטרור המשתמשים בכם כמגן אנושי. אנו מזכירים כי העיר עזה הינה מרחב לחימה מסוכן, הימנעו לעלות מצפון לנחל עזה. אין להתקרב לגדר הביטחונית המזרחית והדרומית. צבא ההגנה לישראל."

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן
כרוזים - הודעת דובר צה"ל
קרדיט: דובר צה"ל
בכתבה זו נעשה שימוש במדיה לפי סעיף 27 א' לחוק זכויות היוצרים.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות של תכני המדיה המגיעים לידנו. אם זיהיתם בפרסומים שלנו צילום שאתם בעלי הזכויות בו, אנא פנו אלינו על מנת להעניק לכם קרדיט ראוי או לחילופין להפסיק את השימוש בו. לפניות באמצעות הדוא"ל: [email protected] או בוואטסאפ

2 תגובות

  1. שלומם הרי הם מישם ירו עלינו טילים ורצחו לנו 4 פרחים שלא יחזרו לעולם

Back to top button